Zavrieť

Porady

výpoveď

Chcela by som sa opýtať, čo mi môže urobiť zamestnávateľ ak som dala výpoveď dohou podľa §60 a môj zamestnávateľ na to nepristúpil a povedal, že iba s 2 mesačnou výp. lehotou. Chcem sa opýtať aké sankcie ma čakajú ak jednoducho nenastúpim do práce. Ďakujem Majka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    m.michnova
    Chcela by som sa opýtať, čo mi môže urobiť zamestnávateľ ak som dala výpoveď dohou podľa §60 a môj zamestnávateľ na to nepristúpil a povedal, že iba s 2 mesačnou výp. lehotou. Chcem sa opýtať aké sankcie ma čakajú ak jednoducho nenastúpim do práce. Ďakujem Majka
    V závislosti od toho, na akej pozícii pracujes, prichádza do úvahy vznik zodpovednosti za skodu sposobenu tvojou nepritomnostou pocas vypovednej doby, kedze v tomto obdobi sa na teba vztahuju vsetky prava a povinnosti z pracovneho pomeru ako inokedy. napr. vodic kamionu prestane chodit do prace, firma nebude schopna zrealizovat dohodnutú dopravu, tak mu vznika zodpovednost za takto sposobenu skodu. Zavisi to od mnohych okolnosti.

    Je tu toho na porade strasne vela o tom popisane, kebyze to viem pripojim ti lilnk, ale neviem, tak dufam, ze to zvladnu skusenejsi kolegovia

    Majca je offline (nepripojený) Majca

    Majca
    dana9
    V závislosti od toho, na akej pozícii pracujes, prichádza do úvahy vznik zodpovednosti za skodu sposobenu tvojou nepritomnostou pocas vypovednej doby, kedze v tomto obdobi sa na teba vztahuju vsetky prava a povinnosti z pracovneho pomeru ako inokedy. napr. vodic kamionu prestane chodit do prace, firma nebude schopna zrealizovat dohodnutú dopravu, tak mu vznika zodpovednost za takto sposobenu skodu. Zavisi to od mnohych okolnosti.

    Je tu toho na porade strasne vela o tom popisane, kebyze to viem pripojim ti lilnk, ale neviem, tak dufam, ze to zvladnu skusenejsi kolegovia


    Čo sa stane ak budem počas výpovednej doby práceneschopná, či mi plynie výpovedná doba

    Majca je offline (nepripojený) Majca

    Majca
    Čo sa stane ak počas výpovednej doby budem práceneschopná, či mi plynie výpovedná doba aj počas práceneschopnosti

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    m.michnova
    Čo sa stane ak počas výpovednej doby budem práceneschopná, či mi plynie výpovedná doba aj počas práceneschopnosti
    Ak si dala výpoveď Ty, tak výpovedná doba plynie aj počas PN.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.