Zavrieť

Porady

Vyroba cenoviek

Ahojte poradaci, neviete mi poradit nejaky softver zadarmo, kde su sablony cenoviek na tovar prip. nejake dalsie grify do maloobchodnej predajne? Mame softver sklad a ten to moze tlacit tiez ale myslela som nieco kreativnejsie pri. prehladnejsie. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    taky kreativny soft len na vyrobu cenoviek nepoznam ale skusila som nieco v gimpe ktory je free, ja v nom sice nepracujem, mam ine softy, ale skusila som ti vytvorit jednu cenovku ako by to mohlo vyzerat v nom, taketo veci sa vytvaraju dobre v coreli a vo photoshope alebo v quarku, no nie su free

    v gimpe si mozes vytvorenu cenovku ulozit ako sablonu a potom si budes zadavat a obmienat len ceny, vsak vyskusaj

    - pridavam ti aj rozne rozmery ktore su osvedcene a ktore sa bezne vyuzivaju

    cenovka 2 x A2
    cenovka 2 x A3
    cenovka A2
    cenovka A3
    cenovka A4
    cenovka A5
    shelf talker velký 350 x 120mm
    shelf talker malý 140 x 78mm
    vsuvný pásik, stripy 640 x 40mm
    peg hook 77 x 92mm
    regálová cenovka 210 x 73 mm, 140 x 78 mm,


    Každý vystavený tovar by mal byť označený cenovkou. Veľkosť cenovky závisí
    od veľkosti a charakteru tovaru a vzdialenosti od spotrebiteľa. Ak sa tovar predáva
    pod cenu, majú byť veľké, no
    ak je predaj založený na kvalite, mali by byť malé. Najmenšie rozmery cenoviek (asi 1 x 3
    cm) sú zvyčajne pri vystavovaní kozmetického tovaru, bižutérie a klenotov. Tieto cenovky
    obsahujú len údaje o cene tovaru. Pri vystavovaní iných druhov tovaru je však potrebné
    uvádzať aj niektoré ich parametre. Napr. v prípade potravinárskeho tovaru sa uvádza
    okrem ceny i jeho názov, kvalita a meracia jednotka, pri odevoch či bielizni označuje
    cenovka materiál a veľkosť, pri priemyselnom tovare sa prostredníctvom cenoviek
    oznamujú jeho technické parametre, jeho výkon, spotreba energie a podobne.
    Pri komplexných reklamných akciách sa môže aj na cenovke uviesť motív, ktorý
    vyznačuje a spája ostatné použité reklamné prostriedky.

    Uvedenie názvu tovaru na cenovke pomáha zákazníkom presne pomenovať predmet
    jeho voľby. Cenovky nemajú byť pripevnené na tovare, ale umiestnené v jeho blízkosti.
    Zároveň by mali byť pri každom druhu tovaru umiestnené na rovnakom mieste a v
    rovnakej vzdialenosti, čím sa zabráni zámene cien jednotlivých tovarov.
    Naposledy upravil camelfly : 19.01.07 at 09:51

    Petra79 je offline (nepripojený) Petra79

    Petra79
    dakujem skusim ten gimp aj ked bude lepsie si asi pozhanat originalny graficky soft...napr.photoshop alebo corel...dik este raz

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    Petra79
    dakujem skusim ten gimp aj ked bude lepsie si asi pozhanat originalny graficky soft...napr.photoshop alebo corel...dik este raz
    neboj, ono sa to da dobre aj v tom gimpe a je free, len si budes musiet nan zvyknut a oboznamit sa s kazdou jednou funkciou koli ulahceniu svojej prace, daju sa tam postvarat celkom dobre kusky , na tej stranke najdes aj nejaky manual k tomu ako pomocku a je daleko viac webovych stranok ktore su na gimp
    Naposledy upravil camelfly : 17.01.07 at 19:42

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.