Zavrieť

Porady

Zamestnanec- neplatené voľno+Vyhlásenie k dani z príjmov závis.činnosť

Poprosím o radu: máme zamestnanca, kt. je u nás zamestnaný od roku 1997, a zamestnávateľ mu dovolil že na základe jeho žiadosti môže mať neplatené voľno od 01.01.2007-do 31.03.2007 a k akému dátumu by mal podpísať Vyhlásenie k daní...............?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    fialka m je offline (nepripojený) fialka m

    fialka m
    ja by som mu dala podpisat k 1.1.2007, aj tak mu budes potom robit rocne zuctovanie dane.

    večernica je offline (nepripojený) večernica

    večernica
    Tak isto to môže podpísať aj v apríli, veď január až marec nebude mať mzdu,
    takže nepotrebuje NČ, a ako píše fialka m uplatní si to pri rčonom zúčt. alebo
    DP.

    diianka je offline (nepripojený) diianka

    diianka
    ahojte..a čo v prípade ak má zamestnanec neplatené voľno u jedného zamestnávateľa, u ktorého má podpísané vyhlásenie na zdanenie príjmov a výpoved má k 1.9., ale od 1.5 sa zamestnal v našej firme..môže podpísať vyhlásenie u nás??Dakujem

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    Mal by podpísať vyhlásenie len u jedného zamestnávateľa, podľa zákona, i keď nebude poberať mzdu u prvého zamestnávateľa, takže výsledný efekt by bol rovnaký. No radšej by som mu to dala až od toho 1.9., veď v ročnom zúčtovaní sa mu táto daň vysporiada.

    Zamestnanec- neplatené voľno+Vyhlásenie k dani z príjmov závis.činnosť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.