Zavrieť

Porady

odsúhlasenie pohľadávok

Ahojte, nema niekto z vas vzor listu na osdúhlasenie pohladavok k 31.12.2006?
Musí byť dole pod textom navratka s rozpisom pohladavok, alebo staci len navratka s nejakym textom ze suhlasia s hore uvedenym rozpisom pohladavok?
Je stanovena nejaka doba, do kedy musia byt tieto listy rozposlane?

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bui je offline (nepripojený) bui

    Som vydata, momentalne som na MD..pred MD som pracovala v hoteli ako uctovnicka, vystudovala som na EU odbor uctovnictvo/auditorstvo ...viac bui
    Mame jedneho neplatica a chceli by sme aby nam potvrdil odsuhlasenie pohladavok k 30.4.2007...mozem sa odvolavat na nejaky zakon?

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    bui Pozri príspevok
    Mame jedneho neplatica a chceli by sme aby nam potvrdil odsuhlasenie pohladavok k 30.4.2007...mozem sa odvolavat na nejaky zakon?
    Môžete ... § 6 ods. 3 Zákona č. 431/2002 Z.z. o účtovníctve.

    V akomkoľvek mesiaci roka sa môžete odvolať na povinnosť inventarizácie majetku a záväzkov.
    (Pohľadávka je súčasťou majetku účtovnej jednotky.)

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    bui Pozri príspevok
    Mame jedneho neplatica a chceli by sme aby nam potvrdil odsuhlasenie pohladavok k 30.4.2007...mozem sa odvolavat na nejaky zakon?
    Prvý príspevok:

    http://www.porada.sk/t37657-odsuhlas...ventariz%E1cia

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    Súhlas so zákonom. Doporučujem však iné ustanovenie predmetného právneho predpisu. .-)

    bui je offline (nepripojený) bui

    Som vydata, momentalne som na MD..pred MD som pracovala v hoteli ako uctovnicka, vystudovala som na EU odbor uctovnictvo/auditorstvo ...viac bui
    Mozem na konci odsuhlasenia pohladavok napisat vetu, ze pripade nezaslania dokumentu o potvrdeni pohladavok do 14 dni budeme povazovat pohladavky z ich strany za odsuhlasene?

    mame totiz jedneho neplatica...

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    bui Pozri príspevok
    Mozem na konci odsuhlasenia pohladavok napisat vetu, ze pripade nezaslania dokumentu o potvrdeni pohladavok do 14 dni budeme povazovat pohladavky z ich strany za odsuhlasene?

    mame totiz jedneho neplatica...
    Môžeš.

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Prepáčte, upravujem svoj príspevok, z kt. som bola včera vo večerných hodinách

    Ak Vám dôjde inventarizácia pohľadávok a závazkov, a budete na ňu pozerať asi takto , zrejme nepôjde o chybu, pretože daná UJ spolupracuje s faktoring. spol., (preto sú tie závazky také nízke)
    Naposledy upravil betka : 14.12.07 at 08:28

    laka je offline (nepripojený) laka

    laka
    Dobrý deň, nemáte niekto prosím Vás odsuhlasenie pohľadávok v anglickom jazyku?

    Ďakujem vopred za pomoc.

    Rya je offline (nepripojený) Rya

    Rya
    Dobrý deň, prosím tiež by som potrebovala inventarizáciu - odsúhlasenie pohladavok a záväzkov v anglickom jazyku. Dakujem

    tinkas je offline (nepripojený) tinkas

    tinkas
    ahojte nemáte prosím vás niekto vzor odsúhlasenia pohľadávok v angličtine? aspon text? Ďakujem

    dadika22 je offline (nepripojený) dadika22

    dadika22
    prosím, naozaj nemá nikto anglický vzor na odsúhlasenie pohľadávok?
    Naposledy upravil dadika22 : 25.11.11 at 06:45

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.