Zavrieť

Porady

dobropis za stravné lístky

Dobrý deň poraďáci,

obraciam sa na Vás o radu, ako zaúčtovať dobropis za vrátené stravné lístky od zamestnanca. Stalo sa, že nespotreboval stravné lístky na rok 2006. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    kačer
    Dobrý deň poraďáci,

    obraciam sa na Vás o radu, ako zaúčtovať dobropis za vrátené stravné lístky od zamestnanca. Stalo sa, že nespotreboval stravné lístky na rok 2006. Ďakujem.
    - 213/- 321.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    kačer
    Dobrý deň poraďáci,

    obraciam sa na Vás o radu, ako zaúčtovať dobropis za vrátené stravné lístky od zamestnanca. Stalo sa, že nespotreboval stravné lístky na rok 2006. Ďakujem.

    Ale koho je to záležitosť , že nespotreboval , myslím že nie zamestnávateľa . Zamestnanec dostal stravné lístky za odporacované dni a tým to pre zamestnávateľa skončilo .Či už ich spotreboval alebo nie , to je zasa problém zamestnanca .

    Alebo som na omyle ?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zita5
    Ale koho je to záležitosť , že nespotreboval , myslím že nie zamestnávateľa . Zamestnanec dostal stravné lístky za odporacované dni a tým to pre zamestnávateľa skončilo .Či už ich spotreboval alebo nie , to je zasa problém zamestnanca .

    Alebo som na omyle ?
    Zitka, môže firma nespotrebované stravenky vrátiť spoločnosti, oni potom vystavia dobropis na fi. Zamestnancovi sa vrátia peniažky, odúčtuje sa z nákladov...., je s tým kopec práce, ale dá sa to.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Tweety
    Zitka, môže firma nespotrebované stravenky vrátiť spoločnosti, oni potom vystavia dobropis na fi. Zamestnancovi sa vrátia peniažky, odúčtuje sa z nákladov...., je s tým kopec práce, ale dá sa to.
    Majka , vďaka .....naši zasa skonzumujú všetky str.lístky , ešte by chceli aj pridať niekedy . Vidíš tak toto ma nenapadlo ....

    kačer je offline (nepripojený) kačer

    kačer
    Čo už teraz, keď som ich vrátila. Nejako to už musím zaúčtovať.
    Hlavne ako záväzok voči zamestnancovi.

    dobropis za stravné lístky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.