Zavrieť

Porady

omega-zahranicna odoslana faktura

ahojte
potrebovala by som poradit,mam vystavenu fakturu do Rakuska teda Zahra.odosl.fakt,mam ju zauctovanu ,pracujem v programe omega.Problem mam v tom ,ze tata faktura po uhrade na bankovy ucet sa sparovala ,co je v poriadku a cez inter.dokald som zauctovala kurzovu stratu ,ale v ZOF-zahr.odos.faktury mi stale chyba neuhradena ciasta -ten kurzovy rozdiel/strata/poradte mi ako to mam zauctovat,respektive sparovat aby mi to sedelo.Tato faktura-zauctovana mi prechadza do roku 200 ako nekompletne uhradena


dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    hm, podla tvojho postupu by to malo byt vyparovane...

    i ked.. pouzivas predkontacie programu? myslim tym, ked davas uhradu zOF cez BU, tak si otvoris pridat novy doklad, vyberies si typ dokladu z ponuky ako uhrada zOF a dalej len cez enter sa posuvas danym dokladom. program ta sam presunie na policko, ktore potrebuje vyplnit. Takto ti sam vypocita aj kurzovy rozdiel z uhrady. A dana faktura by mala byt vyparovana...

    katuska3 je offline (nepripojený) katuska3

    katuska3
    no presne tak som to spravila ako si napisala ,ale vidis stale mi tam svieti ze nieje uhradena cast dokladu a to je vlastne suma tej kurzovej straty.tak neviem ,budem s STYM MUSIET NEJAKO POTRAPIT,ALE ESTE NEVIEM AKO
    DAKUJEM

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    katuska3
    ahojte
    potrebovala by som poradit,mam vystavenu fakturu do Rakuska teda Zahra.odosl.fakt,mam ju zauctovanu ,pracujem v programe omega.Problem mam v tom ,ze tata faktura po uhrade na bankovy ucet sa sparovala ,co je v poriadku a cez inter.dokald som zauctovala kurzovu stratu ,ale v ZOF-zahr.odos.faktury mi stale chyba neuhradena ciasta -ten kurzovy rozdiel/strata/poradte mi ako to mam zauctovat,respektive sparovat aby mi to sedelo.Tato faktura-zauctovana mi prechadza do roku 200 ako nekompletne uhradena


    dakujem pekne
    Program počíta kurzové rozdiely sám, teda spárovaním s úhradou zaúčtuje aj k.r. (cez ID netreba účtovať).

    katuska3 je offline (nepripojený) katuska3

    katuska3
    aha jasne tak v tom bude ten problem ,ze som si to zuctovala este cez interny doklad co som nemala ,este raz dakujem

    omega-zahranicna odoslana faktura

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.