Zavrieť

Porady

Neplatené voľno a odvody do ZP

Zamestnanec nastúpil do zamestnania 8.1.2007. Od 20.1. do 29.1 čerpal neplatené voľno. Jeho príjem nedosiahol minimálnu mzdu. Odvody do ZP robím zo sumy 7600 , alebo alikvotne prepočítané vzhľadom k neskoršiemu nástupu? Ak by bol v pracovnom pomere od 1.1. potom je jasné, že pri neplatenom voľne je jeho odvod zo sumy 7600,ale už mi to nie je jasné,keď nastúpil neskôr. Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Ak má plný úväzok a pravidelný režim (po-pi), tak minimálny VZ bude 7600/23*18 = 5948 Sk.

    Bubasis je offline (nepripojený) Bubasis

    Bubasis
    Prepáčte, ale nemalo by sa to prepočítavať na kalendárne dni? (7 600/31x24 = 5 884)
    par. 13 ods. 18 ZoZP - Minimálny základ podľa odseku 17 sa znižuje o pomernú časť prislúchajúcu k počtu kalendárnych dní, počas ktorých za poistenca platí poistné štát.....hmm?

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Bubasis Pozri príspevok
    Prepáčte, ale nemalo by sa to prepočítavať na kalendárne dni? (7 600/31x24 = 5 884)
    par. 13 ods. 18 ZoZP - Minimálny základ podľa odseku 17 sa znižuje o pomernú časť prislúchajúcu k počtu kalendárnych dní, počas ktorých za poistenca platí poistné štát.....hmm?
    V ods.17 sa hovorí o minimálnom základe SZČO, takže aj ods.18 platí iba pre SZČO.

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    Bubasis Pozri príspevok
    Prepáčte, ale nemalo by sa to prepočítavať na kalendárne dni? (7 600/31x24 = 5 884)
    Prepočet na pracovné dni je správny.

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    Zamestnancovi končí neplatené voľno dňa 01.03.2007 v tento deň mu aj končí pracovný pomer. Aký bude VZ na ZP? Nie som si istá, či mám počítať alikvótnu časť za ten jeden deň a ten bude zároveň aj VZ alebo o? Skôr sa prikláňaj k prvej možnosti ale potrebujem sa uistiť? ďakujem všetkým

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Farks Pozri príspevok
    Zamestnancovi končí neplatené voľno dňa 01.03.2007 v tento deň mu aj končí pracovný pomer. Aký bude VZ na ZP? Nie som si istá, či mám počítať alikvótnu časť za ten jeden deň a ten bude zároveň aj VZ alebo o? Skôr sa prikláňaj k prvej možnosti ale potrebujem sa uistiť? ďakujem všetkým
    Prvá možnosť je správna.

    elenka je offline (nepripojený) elenka

    elenka
    Zamestnankyňa, ktorej končí rodičovská dovolenka, po jej skončení požiadala o neplatené voľno po dobu 6 mesiacov, s čím jej organizácia súhlasí. Z akého základu sa počítajú odvody do zdravotnej poisťovne ?
    Prosím o skorú odpoveď.
    Ďakujem a prajem pekný zbytok dňa.

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    elenka Pozri príspevok
    Zamestnankyňa, ktorej končí rodičovská dovolenka, po jej skončení požiadala o neplatené voľno po dobu 6 mesiacov, s čím jej organizácia súhlasí. Z akého základu sa počítajú odvody do zdravotnej poisťovne ?
    Prosím o skorú odpoveď.
    Ďakujem a prajem pekný zbytok dňa.
    Odvod do zdravotnej poisťovne treba platiť minimálne z minimálneho VZ platného pre ZP, do 31.12.2006 2007 je to suma 7600,-Sk.
    Zamestnávateľ platí 10% za seba a 4% za zamestnanca.
    Naposledy upravil jankasm : 14.11.07 at 10:20

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    jankasm Pozri príspevok
    Odvod do zdravotnej poisťovne treba platiť minimálne z minimálneho VZ platného pre ZP, do 31.12.2006 je to suma 7600,-Sk.
    Zamestnávateľ platí 10% za seba a 4% za zamestnanca.
    ... teraz som z toho trochu zmätená ... v mesiaci 10/2007 mal zamestnanec neplatené voľno (pobyt v zahr.). Mzdový soft (Olymp, posledná verzia) mi dopočítal povinný odvod do ZP zo základu do výšky min. mzdy 7.600,-. Nemal by sa odvod dopočítavať zo základu 8.100,-, ak bola od 01.10.2007 zvýšená min. mzda?

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    ...no, už som si aj správnu odpoveď našla v téme: http://www.porada.sk/t63403-zmena-vz...poistenie.html

    ... len mi je teda divné, prečo v tom minulom roku platil VZ pre dopočet odvodu do ZP z minim. mzdy 7.600,- ... nemalo by byť v tomto prípade správne zo sumy 6.900,-, ktorá platila od 01.10.2005 (pre tento účel teda do 31.12.2006) ?

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    jankasm Pozri príspevok
    Odvod do zdravotnej poisťovne treba platiť minimálne z minimálneho VZ platného pre ZP, do 31.12.2006 je to suma 7600,-Sk.
    Zamestnávateľ platí 10% za seba a 4% za zamestnanca.
    v tomto prípade z minulého roku nemala byť teda miesto 7.600,- suma 6.900,- ??? ... či vtedy to zas bolo o niečom inom? ... už tu fakt máločomu rozumiem

    P.S. Endrju, si neuveriteľne rýchly, ... a vysoko oceňujem Tvoju trpezlivosť ...
    Naposledy upravil petovsan : 13.11.07 at 16:36 Dôvod: doplnenie témy

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    petovsan Pozri príspevok
    v tomto prípade z minulého roku nemala byť teda miesto 7.600,- suma 6.900,- ??? ... či vtedy to zas bolo o niečom inom? ... už tu fakt máločomu rozumiem

    P.S. Endrju, si neuveriteľne rýchly, ... a vysoko oceňujem Tvoju trpezlivosť ...
    Endrju má pravdu, malo tam byť 31.12.2007. Idem to hneď opraviť.
    Mýliť sa je ľudské, ďakujem za opravu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.