Zavrieť

Porady

registračna pokladňa a papiere

co mi treba k reg.pokladni? nemyslim certifikat, ale ze ci mam viest nejaky penazny dennik a aj do neho nieco pisat, alebo co vlastne mam mat? musim nieco vobec mat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    slabikar Pozri príspevok
    co mi treba k reg.pokladni? nemyslim certifikat, ale ze ci mam viest nejaky penazny dennik a aj do neho nieco pisat, alebo co vlastne mam mat? musim nieco vobec mat?
    Registračná pokladnica musí byť zaevidovaná na DU a musíš mať knihu pokladnice, kde sa eviduje denná a mesačná tržba.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Knihu pokladnice a tržieb. ERP si zaregistruješ na DÚ a do tejto knihy Ti to DÚ potvrdí. Potom si dáš pokladňu nakódovať a servisný technik Ti ju spustí do prevádzky, čo tiež v uvedenej knihe vyznačí. Potom už môžeš s ERP pracovať a tržby registruješ v tejto knihe.

    ola je offline (nepripojený) ola

    ola
    To niečo sa volá "Pokladničná kniha" a tam sa zapisuje chronologicky denná tržba z ERP. Na konci mesiaca sa urobí tzv. mesačná uzávierka, ktorú tiež zapíšeš do knihy. Je tam miesto aj na nalepenie pások dennej a mesačnej uzávierky

    valimeka je offline (nepripojený) valimeka

    valimeka
    ahojte,
    chcem sa spytat ci niekto ma skusenost - kadernicka ma jednu prevadzku v jednej dedine a teraz otvara v druhej dedine. Potrebuje novu registracnu pokladnu do tej novej prevadzky alebo moze pouzivat jednu v obidvoch prevadzkach?

    Zužu je offline (nepripojený) Zužu

    Zužu
    Ako sa dá použiť jedna registračná pokladna na dvoch rôznych miestach? Musia byť dve.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Tiež si neviem predstaviť ako chce vydávať bločky z ERP v dvoch kaderníctvach vzdialených od seba.

    Zužu je offline (nepripojený) Zužu

    Zužu
    Johanka Pozri príspevok
    Predajcovia na trhoch tiež nemajú na každý trh inú ERP ....
    Nemajú na každý trh inú, ale vždy sú na konkrétnom mieste a v dvoch kaderníctvach musia byť dve kaderníčky. Alebo , žeby doobeda v jednej dedine a poobede v druhej dedine a pokladňa sa bude prenášať? Aj tak sa dá.

    valimeka je offline (nepripojený) valimeka

    valimeka
    ano chce byť dva dni v jednej a zvyšok v druhej dedine. Pracuje sama takze vzdy jedna prevadzka bude zatvorena.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.