Zavrieť

Porady

Účtovanie reštaurácie

Prosim Vas, ma niekto skusenosti s uctovanim restauracie v podvojnom uctovnictve? Konkretne ma zaujima úcet vynosov: ci trzby uctovat na 601 alebo 602. Diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lenuška je offline (nepripojený) Lenuška

    Lenuška
    niekde som to aj čítala a účtovala by som to určite na 602 . Pre reštauračné zariadenia je nákup surovín, potravín atď. materiálom - 501 . A poskytnuté služby - 602 .

    Marika x je offline (nepripojený) Marika x

    Marika x
    Ja účtujem tržby z reštaurácie na 604 a nákup tovaru do reštaurácie a kuchyne na 504.

    Rena0908 je offline (nepripojený) Rena0908

    Rena0908
    Ahoj, ja som túto záležitosť rozoberala s audítorkou a tá je toho názoru (po skúsenostiach), že to treba účtovať nasledovne:
    nákup tovaru do baru, kuchyne na 112, následne na 501 (je to predsa materiál na prípravu niečoho) a tržby na 601, pretože vlastne produkujem vlastné výrobky (či už v kuchyni, alebo bare - výroba jedla je výrobok, káva je výrobok a pod.). Ubytovanie v hoteli samozrejme na 602, poskytujem predsa služby. Zariadenie hotela na 112 (obliečky, uteráky, zariadenie kuchyne) na analytiku a následne do spotreby, keď to vyskladním a vydám do spotreby na 501/... analytika. Začala som to takto robiť a predpokladám, že by to mohlo byť OK.

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    No ja neviem, tovar do baru prečo 501, to nie je produkcia vlastných výrobkov. Kúpim otvorím, obslúžim ale nevyrábam. Ešte tak poskytnutá služba. Možno ak nejaké miešané nápoje, to môže byť produkcia, alebo tá káva, že ju zalievam tak vyrábam. Ale ak sa pozriem na spotrebu tak 90% nič nevyrábam.
    Tak neviem.
    Ako zaúčtujem v podvojnom účtovníctve zariadenie reštaurácie stoly, stoličky atď,,,, keď suma je menej ako 250 EUR bez DPH ?

    margaretka71 je offline (nepripojený) margaretka71

    margaretka71
    Zveľadenie okolia reštaurácie a materiál nakúpený na to, zaúčtujem v jednoduchom účtovníctve ako prevádzkovú réžiu alebo ako materiál analyticky rozčlenený ako materiál - režijný? Ďakujem

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    margaretka71 Pozri príspevok
    Zveľadenie okolia reštaurácie a materiál nakúpený na to, zaúčtujem v jednoduchom účtovníctve ako prevádzkovú réžiu alebo ako materiál analyticky rozčlenený ako materiál - režijný? Ďakujem
    zveľadenie - myslíš tým prácu nejakých robotníkov, teda službu?
    ak áno, tak to zaúčtuješ ako prevádzková réžia.
    Materiál na to nakúpený, zaúčtuješ ako výdavok za materiál - ak máš analytické členenie réžijný materiál, tak tak.

    si v sekcii "podvojné účtovníctvo"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.