Zavrieť

Porady

Auto

Dobrý deň, chcem sa spýtat, poprosiť vás o radu a to: podnikateľ má v predmete podnikania - Nákup a predaj automobilov- , kupil auto od súkromnej osoby / kupno -pred. zmluva/ do firmy a chce ho dalej predat , ako to mam zaučtovať? Mozem to dat na 131 a 504?? mam teraz z toho hlavu plnú otázok....poradte mi prosím... DAKUJEM moc.... Pekný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    andyt Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcem sa spýtat, poprosiť vás o radu a to: podnikateľ má v predmete podnikania - Nákup a predaj automobilov- , kupil auto od súkromnej osoby / kupno -pred. zmluva/ do firmy a chce ho dalej predat , ako to mam zaučtovať? Mozem to dat na 131 a 504?? mam teraz z toho hlavu plnú otázok....poradte mi prosím... DAKUJEM moc.... Pekný deň.
    Pri kúpe auta si zaradila ako tovar,alebo ako majetok?

    andyt je offline (nepripojený) andyt

    andyt
    No prave to sa chcem spytat, ci ho mozem zaradit ako tovar? Pretoze on ma ako som pisala, v predmete podnikania nakup a predaj automobilov a kupil ho presne na tento ucel dalsieho predaja, tak v podstate ako tovar, ale vies uz pri tom , ze je to auto tak sa mi to nejako v hlave pletie :-)) DAKUJEM

    Tak je to OK??? MOc mi s tym pomozes. dakujem este raz

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    andyt Pozri príspevok
    No prave to sa chcem spytat, ci ho mozem zaradit ako tovar? Pretoze on ma ako som pisala, v predmete podnikania nakup a predaj automobilov a kupil ho presne na tento ucel dalsieho predaja, tak v podstate ako tovar, ale vies uz pri tom , ze je to auto tak sa mi to nejako v hlave pletie :-)) DAKUJEM

    Tak je to OK??? MOc mi s tym pomozes. dakujem este raz

    Nákup 132/211 resp. 221
    Predaj 211 resp. 221/604
    Vyskladnenie 504/132

    andyt je offline (nepripojený) andyt

    andyt
    Velmi pekne ti dakujem.... mala som pocit, ze to bude problem, ale ked to ma tak v predmete podnikania tak som rada ze sa to da brat ako tovar.... mne sa uz z toho hlava krutila ci to dat ako tovar alebo nie?? Lebo ked si clovek pradstavi auto...tak uz by som to ,,supla,, do majetku a pod.... este raz diky....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.