Zavrieť

Porady

tlačiov FOB a PO

ahojte nemate niekto stiahnuté tlačivá na tento rok pre PO a FOB lebo daňové riaditeľstvo aj MF je neprístupné a potrebujem to nutne Dakujem moc pozývam na zmrzlinový pohár
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Monika Kováčová
    nemám, robím to v softe mrp....

    skús stiahnuť alfu demo, tá to má zadara... Nainštaluj, vyplň, vytlač...

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    Vladimír Ozimý Pozri príspevok
    ahojte nemate niekto stiahnuté tlačivá na tento rok pre PO a FOB lebo daňové riaditeľstvo aj MF je neprístupné a potrebujem to nutne Dakujem moc pozývam na zmrzlinový pohár
    skus si stiahnut aj z tohto linku, po lavej strane v menu Dane a poplatky by mali byt komplet

    DP FO a DP PO
    Naposledy upravil camelfly : 24.03.07 at 10:13

    metoda je offline (nepripojený) metoda

    metoda
    chcem sa opytat, ci musi byt na tlacive pre DP PO vytlaceny ciarovy kod

    - na originale JE, na kazdej strane vpravo hore
    - na formulari, ktory sa da vyplnit elektronicky na strranke DR SR vsak NIE JE
    - na formulari, ktory ponuka program Form Edik (www.rksoft.sk) NIE JE

    ma niekto skusenost, ze by DU akceptoval priznanie na formulari bez ciaroveho kodu ? v Martine nam sice DP zobrali, ale o hodinu telefonovali, ze si ho musime prerobit prave kvoli tomutu;
    vdaka za rychlu odpoved

    Janiča je offline (nepripojený) Janiča

    Janiča
    Na stránke DR SR pri vypĺňaní tlačiva kód nie je, ale keď ho dáte vytlačit, tak sa tam zrazu objaví.

    metoda je offline (nepripojený) metoda

    metoda
    ano, to je pravda, uz je to vyskusane... skoda, ze sa to neda aj ulozit ako pdf, alebo ano ? nieco sme zasa prehliadli ? :-)

    Janiča je offline (nepripojený) Janiča

    Janiča
    Údaje sa dajú aj uložiť a potom následne vložiť naspäť do prázdneho tlačiva.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Janiča Pozri príspevok
    Údaje sa dajú aj uložiť a potom následne vložiť naspäť do prázdneho tlačiva.
    Práve preto netlačím kópie. Stačí di uložiť do súboru, a keď bude čas vytlačím kópie.

    metoda je offline (nepripojený) metoda

    metoda
    po vyplneni tlaciva na webe DR mi aj tak nevytlaci udaje, iba DIČ, IČO a nazov; viac nic, ani adresu, o sumach uz ani nehovoriac

    Janiča je offline (nepripojený) Janiča

    Janiča
    Ja som najskôr tiež mala problém (tlačilo mi to v menšom formáte), potom som si stiahla nový Adobe Reader a potom to išlo OK.

    metoda je offline (nepripojený) metoda

    metoda
    metoda Pozri príspevok
    chcem sa opytat, ci musi byt na tlacive pre DP PO vytlaceny ciarovy kod
    - na formulari, ktory ponuka program Form Edik (www.rksoft.sk) NIE JE
    OPRAVA: na formulari od rksoft.sk ciarovy kod JE , akurat treba pouzivat WinXP (pod W98 nezobrazuje spravne); autorovi SW sa ospravedlnujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.