Zavrieť

Porady

IBEU, WINIBEU

Prosím Vás, účtuje už niekto vo WINIBEU?
Ja som absolvovala školenie, aj ho už mám nainštalovaný, ale je to tak totálne komplikovaný a neprehľadný program, že uvažujem o zmene účtovného programu pre rozpočtové organizácie. Môžete mi niekto poradiť, aký program pre RO je dobrý? Ďakujem
Usporiadat
malalulu malalulu

malalulu je offline (nepripojený) malalulu

Neviem, prečo sa mi nikto neozýva? Napíšte, prosím, aké SW používate pre rozpočtové organizácie - školy, aby som vedela, kto ešte robí SW pre RO vo verejnej správe, kde sa mám obrátiť.
Neviem, či ste to zaregistrovali, že firma IVES podporuje dosovskú verziu IBEU už len do konca tohto roku. Namiesto toho si vymysleli si ten komplikovaný WINIBEU (čo je IBEU vo WINDOVS verzii),ktorý je absolútne iný ako IBEU, je to úplne nový program.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Viem že na účto rozpočtoviek používajú aj soft. URBIS od Made - www.made.sk. Čo poznám účtovníčky, sú s ním spokojnejší ako s IVES. Ale možno existujú aj iné účto pre rozpočtovky.
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

Ja používam uvedený softvér (URBIS od Made - www.made.sk ) na účtovanie rozpočtovej organizácie a som s ním spokojná.

Pekný deň
0 0
Ivča Ivča

Ivča je offline (nepripojený) Ivča

malalulu Pozri príspevok
Neviem, prečo sa mi nikto neozýva? Napíšte, prosím, aké SW používate pre rozpočtové organizácie - školy, aby som vedela, kto ešte robí SW pre RO vo verejnej správe, kde sa mám obrátiť.
Neviem, či ste to zaregistrovali, že firma IVES podporuje dosovskú verziu IBEU už len do konca tohto roku. Namiesto toho si vymysleli si ten komplikovaný WINIBEU (čo je IBEU vo WINDOVS verzii),ktorý je absolútne iný ako IBEU, je to úplne nový program.
Ja som tiež práve tieto dni absolvovala trojdňové školenie na WinIBEU a je mi z toho nanič. Zlatý dosovský program. Tiež by som privítala zmenu programu.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

malalulu Pozri príspevok
Neviem, prečo sa mi nikto neozýva? Napíšte, prosím, aké SW používate pre rozpočtové organizácie - školy, aby som vedela, kto ešte robí SW pre RO vo verejnej správe, kde sa mám obrátiť.
Neviem, či ste to zaregistrovali, že firma IVES podporuje dosovskú verziu IBEU už len do konca tohto roku. Namiesto toho si vymysleli si ten komplikovaný WINIBEU (čo je IBEU vo WINDOVS verzii),ktorý je absolútne iný ako IBEU, je to úplne nový program.
tak toto je novinka! na porazenie! ledva som si zvykla na tento soft § dtoeraz som rozpočtovky nemala a je to teda poriadny rozdiel oproti podnikateľskému účtu a už znovu zmena?!
0 0
henika henika

henika je offline (nepripojený) henika

nestraste ma...ja na skolenie este len idem...
0 0
helenka11 helenka11

helenka11 je offline (nepripojený) helenka11

Tiež mám soft URBIS, používam ho pre obec, aj školy, som s ním spokojná.
Je v ňom učtovníctvo, majetok,evid.obyvateľov,dane,poplatky, mzdy... Vytvára prefektné výstupy a tlačové zostavy.
0 0
jitma jitma

jitma je offline (nepripojený) jitma

helenka11 Pozri príspevok
Tiež mám soft URBIS, používam ho pre obec, aj školy, som s ním spokojná.
Je v ňom učtovníctvo, majetok,evid.obyvateľov,dane,poplatky, mzdy... Vytvára prefektné výstupy a tlačové zostavy.
Tiež som už bola na školení IBEU. Radšej by som prešla na iný program.
Dá sa niekde stiahnuť demo verzia Urbis?
Robí na ňom niekto v Žiline a okolí?
Ďakujem.
0 0
skocka skocka

skocka je offline (nepripojený) skocka

matka - podnikateľka
Sme tvorcami informačného systému pre obce a mestá URBIS. IS URBIS je modulárny a obsahuje aj moduly Podvojné účtovníctvo, Majetok, ktoré používa po celom Slovensku okolo 160 obcí, miest, rozpočtových a príspevkových organizácií. Celkovo máme vyše 300 zákazníkov. Info o nás a kontakt na nás nájdete na www.made.sk. Demo verziu neposkytujeme, ale v prípade záujmu Vám ochotne náš produkt predvedieme.

Prajem pekný deň
Skočka
0 0
Vanka Vanka

Vanka je offline (nepripojený) Vanka

Od budúceho roka budeme (obce ale aj iné organizácie) účtovať akruálne, bude potrebné aj zmena softvéru a jeho prispôsobenie na tieto nové skutočnosti ako sa firma Made pripravuje na túto zmenu.
0 0
skocka skocka

skocka je offline (nepripojený) skocka

matka - podnikateľka
URBIS už teraz spĺňa podmienky akruálneho účtovníctva.
V URBISe účtujú aj podnikateľské subjekty (napríklad aj my), ktoré akruálne účtujú aj teraz.
Keď Ministerstvo financií vydá presné pokyny (Opatrenie MF SR) o postupoch účtovania a účtovných výkazoch subjektov verejnej správy, upravíme URBIS tak, ako to robíme priebežne už niekoľko rokov.

Skočka
0 0
Vanka Vanka

Vanka je offline (nepripojený) Vanka

Nové postupy účtovania už boli zverejnené na stránke MF SR na medzirezortné pripomienkovanie. Čas na pripomienkovanie je do 1.6.2007, nám už metodička zaslala postupy aj mailom.
0 0
Iveta171 Iveta171

Iveta171 je offline (nepripojený) Iveta171

Od pondelka idem na školenie WinIBEU, nakoľko do konca roka budeme musieť pravdepodobne prejsť na nový program, nič iné asi neostáva.
Koncom minulého roka som absolvovala aj školenie WinPAM a uvažujem o tom, že v týchto mesiacoch by som naň prešla a skúšala to aspoň podvojne do konca roka. Prešiel už niekto na nový program a aké sú vaše skúsenosti?
0 0
Rubrika Rubrika

Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

som žena ako každá iná :)
Tiež som bola na školení VinIBEU. Je oveľa komplikovanejší ako ten čo používam teraz. A za 2,5 dňa sme "prebrali" všetky moduly. No ani sa nedá povedať, že prebrali, lebo sme len klikali tam kde školujúci hovoril. A keď som mu dávla otázky, lebo mi neboli nejaké veci jasné, tak mi ani odpovedať nevedel. Všetky čo sme tam boli, sme mali dojem, že odverklikoval čo mal čo sa týka školenia, ale odpovedať na naše otázky nedokázal, nevedel. Takže z toho školenia veľa neviem.
0 0
Rubrika Rubrika

Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

som žena ako každá iná :)
SKOČKA aj vy robíte nejaké školenia na svoje programy čo sa týka účtovníctva?
Môžem si svojvoľne pýtať iný program miesto WinIBEU od svojho šéfstva ?
0 0
skocka skocka

skocka je offline (nepripojený) skocka

matka - podnikateľka
Áno, samozrejme, že robíme školenia ku svojim programom, aj k účtovníctvu.
Skočka
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Rubrika Pozri príspevok
SKOČKA aj vy robíte nejaké školenia na svoje programy čo sa týka účtovníctva?
Môžem si svojvoľne pýtať iný program miesto WinIBEU od svojho šéfstva ?
URBIS nemá chybu - perfektný program, perfektný tím, ktorý ten program tvorí a stále vylepšuje, ochotní ľudia, ktorí vedia okamžite aj po telefóne pomôcť, poradiť, ak potrebujete školenie, dohodnú s Vami termín a vyškolia Vás... prosto URBIS je naozaj výborný!
A skočka je úplne najperfektnejšia, mne vždy ochotne a dobre poradí.
0 0
AntekaK AntekaK

AntekaK je offline (nepripojený) AntekaK

Ahojte, chcem sa spýtať, na ten nový soft pre rozpočtovky (teda pre mňa by bol nový, používam program od Ivesu.
Dal by sa napríklad taký majetok preklopiť do toho nového programu URBISU bez toho, aby sa musel znnovu typovať.
Prezerala som si webovú stránku programu, ale nikde som nenašla cenu za tento program. Ďakujem.
Naposledy upravil AntekaK : 13.07.07 at 09:37
0 0
skocka skocka

skocka je offline (nepripojený) skocka

matka - podnikateľka
Majetok z IVESu konvertujeme. Ale konkrétne otázky Vás poprosím poslať na adresu urbis@made.sk a my Vám radi odpovieme. Toto nie je vhodné fórum, aby to niekto nepovažoval za reklamu.
Skočka
0 0
AntekaK AntekaK

AntekaK je offline (nepripojený) AntekaK

Ahojte, trochu "nacvičujem" winibeu, pri evidovaní došlých faktúr mi tam akosi nechce dať číslo dokladu, zadala som do číslovania dokladov číselný rad faktúr, pri evidovaní samotnej faktúry mi okienko číslo dokladu zostane také sivé, nie biele na vypĺňanie. Neporadíte mi, kde robím chybu? ďakujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať