Zavrieť

Porady

Chyba v DP

Dobrý večer potrebujem súrne radu už som podala danové priznanie a zabudla som nato že som ešte v januári pracovala v predajni a ztadial mam príjem 7000 Sk a od 1.2.2006 som už bola živnosstník a podala som len DP typu A ako živnostník musím ešte dodatočne priznať ten príjem alebo nie poradte prosííííííííííííím..............
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Vladkahz Pozri príspevok
    Dobrý večer potrebujem súrne radu už som podala danové priznanie a zabudla som nato že som ešte v januári pracovala v predajni a ztadial mam príjem 7000 Sk a od 1.2.2006 som už bola živnosstník a podala som len DP typu A ako živnostník musím ešte dodatočne priznať ten príjem alebo nie poradte prosííííííííííííím..............
    Ako živnostník si mala podať DP typu B a tie príjmy zo závislej činnosti (predávačka v 01/2006) mali byť súčasťou DP, sú to príjmy podľa § 5, ktoré sa zapisujú v DP typu B do V. oddielu.

    Monikov je offline (nepripojený) Monikov

    SZČO účtovník Monikov
    Ešte do 22.00 môžeš podať elektronicky opravné daňové priznanie a cez IB doplatiť daň. Mala si podať DP vzor B. Ešte nie je neskoro do 22.00 máš čas.
    Potom nezabudni do 5-tich dní odniesť 1.stranu DP na DU.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Ak sa ti podarí cez www.drsr.sk podať opravné do 24.00 hod dnes potom ale nezabudni zaniesť aj osobne papierovú podobu DP.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    smith Pozri príspevok
    Ak sa ti podarí cez www.drsr.sk podať opravné do 24.00 hod dnes potom ale nezabudni zaniesť aj osobne papierovú podobu DP.

    netreba na to nejaké kódy, prípadne heslá ?

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    katkaj Pozri príspevok
    netreba na to nejaké kódy, prípadne heslá ?
    Myslím,že elektronický podpis a ten už asi ťažko vybaví v týchto hodinách.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    vikinka Pozri príspevok
    Myslím,že elektronický podpis a ten už asi ťažko vybaví v týchto hodinách.
    Veď som si hneď myslela že to také ideálne nebude.

    Monikov je offline (nepripojený) Monikov

    SZČO účtovník Monikov
    Skús sa len zaregistrovať a ony by ti mali obratom poslať kód. Neskúšala som to, ale podľa mňa by to malo fungovať. Píšu tam, že sa dá aj bez el.podpisu. Pozri si to a skúšaj, držím palce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.