Zavrieť

Porady

odhlásenie dohodára-SP


Dobrý deň! Odhlasujem dohodára...a tuším nejaký problém.Takže: Odhlasujem ho na tlačive REGISTRAčNý LIST FO, krížik" odhláška", krížik "dohoda"...a potom kolonky 1, 2, 7, 9 a 10? a v 10 dátum vzniku poistenia a dátum zániku poistenia? alebo ešte niečo iné?? a pošlem im aj odhlášku zamestnanca?
Ešte niečo.zývala som sa sem pred asi troma týždňami, mali sme kontrolu zo sociálky za r.2005,dorobila som podľa Vašich rád to,nad čím účtovníčka hodila rukou.Kontrola dopadla dobre, ale mám ciťáka,že nám to tak ľahko neprejde.
Zároveň chcem poďakovať všetkým,čo mi minule pomohli. Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    monnica je offline (nepripojený) monnica

    monnica
    Dáš len krížikom odhláška a vyplníš identifikáciu dohodára a zamestnávateľa a dátum zániku poistenia a to je všetko odnesieš na sociálku o kópiu si dáš potvrdiť.

    Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

    Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac Lydka R
    m.milada Pozri príspevok

    Dobrý deň! Odhlasujem dohodára...a tuším nejaký problém.Takže: Odhlasujem ho na tlačive REGISTRAčNý LIST FO, krížik" odhláška", krížik "dohoda"...a potom kolonky 1, 2, 7, 9 a 10? a v 10 dátum vzniku poistenia a dátum zániku poistenia? alebo ešte niečo iné?? a pošlem im aj odhlášku zamestnanca?
    Ešte niečo.zývala som sa sem pred asi troma týždňami, mali sme kontrolu zo sociálky za r.2005,dorobila som podľa Vašich rád to,nad čím účtovníčka hodila rukou.Kontrola dopadla dobre, ale mám ciťáka,že nám to tak ľahko neprejde.
    Zároveň chcem poďakovať všetkým,čo mi minule pomohli. Ďakujem!
    2,3,7,9 a v 10 iba dátum zániku poistenia. No a samozrejme doručiť odhlášku do SP.

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    Keď odhlasuješ dohodára vypĺňaš krížik dohada a odhláška. Ďalej vypĺňaš 2,3,6,7,9,10,12 Dátum zániku poistenia bude dňom ukončenia dohody. Odhlášku zamestnanca neposielaš

    Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

    Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac Lydka R
    Farks Pozri príspevok
    Keď odhlasuješ dohodára vypĺňaš krížik dohada a odhláška. Ďalej vypĺňaš 2,3,6,7,9,10,12 Dátum zániku poistenia bude dňom ukončenia dohody. Odhlášku zamestnanca neposielaš


    Nie, nie. Odhláška musí byť doručená.

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    Lydka R Pozri príspevok
    [/b]

    Nie, nie. Odhláška musí byť doručená.
    No veď áno, ale len odhláška dohodára na čo by posielala odhlášku aj pre zamestnanca? Keď je dohodár tak odhláška len dohodára

    Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

    Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac Lydka R
    Farks Pozri príspevok
    No veď áno, ale len odhláška dohodára na čo by posielala odhlášku aj pre zamestnanca? Keď je dohodár tak odhláška len dohodára
    Žeby to myslela takto, že aj, aj? Tak potom jasne, že len 1x - dohodár.
    Už asi veľmi komplikovane rozmýšľame o jednoduchých veciach.

    m.milada je offline (nepripojený) m.milada

    m.milada
    Ja som už po tej kontrole taká zmagorená,že ozaj komplikovane rozmýšľam aj o jednoduchých veciach.
    Som v tomto obore nováčik a Vy-PORAĎÁCI mi veľmi pomáhate.
    Ozaj,keď u nás nie je SP, pobočka len 1xtýždenne/ bola v utorok/, stačí im to poštou??

    Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

    Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac Lydka R
    m.milada Pozri príspevok
    Ja som už po tej kontrole taká zmagorená,že ozaj komplikovane rozmýšľam aj o jednoduchých veciach.
    Som v tomto obore nováčik a Vy-PORAĎÁCI mi veľmi pomáhate.
    Ozaj,keď u nás nie je SP, pobočka len 1xtýždenne/ bola v utorok/, stačí im to poštou??
    Keď máš možnosť, radšej faxom a potom dodatočne do 3 dní osobne. Je to istejšie, budeš mať ich štempeľ na kópii. Včera sme akurát rozoberali prípady, že veľa dokumentov zaslaných poštou do SP nepríde!?

    m.milada je offline (nepripojený) m.milada

    m.milada
    Ďakujem. To je paradox, pracovala som na pošte, a teraz som na druhom brehu... čo k tomu dodať...
    Želám príjemný deň všetkým!

    Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

    Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac Lydka R
    m.milada Pozri príspevok
    Ďakujem. To je paradox, pracovala som na pošte, a teraz som na druhom brehu... čo k tomu dodať...
    Želám príjemný deň všetkým!
    Nie, nie to nebolo myslené, že chybuje pošta, to bolo myslené, že v SP sa strácajú doklady, lebo tam majú (jemne povedané) neporiadok.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.