Zavrieť

Porady

Potvrdenie o zúčtovných a vyplatených príjmoch

Prosím o radu. Zistila som, že som zamestnancom, ktorí ukončili v priebehu roka 2006 pracovný pomer vystavila nesprávne potvrdenie o zúčtovaných a vyplatených príjmoch FO...za rok 2006 (bol potvrdený nižší úhrn zúčt. a vyplatených príjmov a následne tiež ostatné údaje). Dôvod : v mesiaci máj mi mzdový list nespracoval nadčasy učiteľov (ano dotera neviem, kde sa stala chyba). Z týchto mzdových listov mi program spracoval i potvrdenia. Preddavky boli daňovému úradu uhradené v správnej výške a tiež zamestnancom bola výplata urobená správne. HLÁSENIE o vyúčt. dane som už spravila správne. Opravené potvrdenie som im už nestihla do doby podania daňového priznania alebo ročného zúčtoavnia doručiť. Mám týmto zamestancom poslať nové potvrdenia na opravné daň. priznanie ? Mám z toho hlavu v smútku, lebo sa mi ešte takéto niečo nestalo.
Veľmi, veľmi ďakujem za odpoveď.
Spoška
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Spoška Pozri príspevok
    Prosím o radu. Zistila som, že som zamestnancom, ktorí ukončili v priebehu roka 2006 pracovný pomer vystavila nesprávne potvrdenie o zúčtovaných a vyplatených príjmoch FO...za rok 2006 (bol potvrdený nižší úhrn zúčt. a vyplatených príjmov a následne tiež ostatné údaje). Dôvod : v mesiaci máj mi mzdový list nespracoval nadčasy učiteľov (ano dotera neviem, kde sa stala chyba). Z týchto mzdových listov mi program spracoval i potvrdenia. Preddavky boli daňovému úradu uhradené v správnej výške a tiež zamestnancom bola výplata urobená správne. HLÁSENIE o vyúčt. dane som už spravila správne. Opravené potvrdenie som im už nestihla do doby podania daňového priznania alebo ročného zúčtoavnia doručiť. Mám týmto zamestancom poslať nové potvrdenia na opravné daň. priznanie ? Mám z toho hlavu v smútku, lebo sa mi ešte takéto niečo nestalo.
    Veľmi, veľmi ďakujem za odpoveď.
    Spoška
    Určite treba poslať zamestnancom správne potvrdenia o príjme.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Viem že to človeka nepoteší a určite ťa to mrzí ale treba to napraviť.
    Neviem koľko ľudí sa to týka ale asi by som to riešila osobne keď sa dá a nie poštou. Predsa len to lepšie vysvetlíš osobne ako v nejakom liste

    Potvrdenie o zúčtovných a vyplatených príjmoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.