Zavrieť

Porady

Oznam z drsr.sk - platby nad 100 000

Na daň. úradoch si dali síce riadne načas, ale predsa. Kliknite na link je tu usmernenie ohľadom platieb nad 100 tis. (§32) Z. o správe daní a poplatkoch.
http://www.drsr.sk/wps/portal/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alexaneta je offline (nepripojený) alexaneta

    alexaneta
    vôbec mi tá stránka nejde už mi išla istý čas a znova tam nemôžem nič spustiť?nevieš poradiť v čom môže byť problém?
    dík

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Ja som sa osobne na Daňovom úrade pýtala, Potvrdili mi tých 100 000, len po mne chcú, keď sme žiadnych takých nemali, oznámiť im písomne, že sme ich nemali.

    Jarka je offline (nepripojený) Jarka

    Jarka
    rosemary
    Ja som sa osobne na Daňovom úrade pýtala, Potvrdili mi tých 100 000, len po mne chcú, keď sme žiadnych takých nemali, oznámiť im písomne, že sme ich nemali.
    Ja som sa pýtala a mne zas povedali, že keď sme takých nemali nevzniká mi povinnosť, tak že čo chcem oznamovať. Tak potom si vyberte.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    A komu to chceš oznamovať keď žiadnych nemáš? Neoznamuje sa to náhodou na DÚ kam patrí ten komu si platila? Začínam byť z toho jeleň.

    Sabrina je offline (nepripojený) Sabrina

    Sabrina
    Podľa §32ods.5 sa nenahlasujú platby, ktoré sú uhradené cez účet alebo prejdú cez RP. Zmena nastala v sumách: z 10 000 na 100 000 Sk.Alebo boli aj iné úpravy.......

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Mimi pozri prispevok c. 7, tam je stanovisko DU. Inak ano, plati to uz pre hlasenie za rok 2004.

    celas je offline (nepripojený) celas

    účtovník celas
    Aká je priemerná hodnota anglickej libry pri prepočte na DPFO, pracujúcej v Anglicku za rok 2009? ďakujem

    Hela1 je offline (nepripojený) Hela1

    žena Hela1
    Keď máme zákazníkov z celého Slovenska, tak to mám poslať všetkým daňovým úradom?? Daňováčka by sa mala viac učiť:-)))

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Pokial viem, hlasi sa to tomu DU, kam patri prijemca platby.
    A hlasit vsetkym DU, ze z ich rajonu sme nikomu nic nezaplatili, je predsa blbost.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.