Zavrieť

Porady

mínusový stav v pokladni

Keď mám mínusový stav v pokladni chcem vedieť ako by som ju mohla dostať do plusu resp. čo mám zaúčtovať aby bola v pluse. Účtujem v PU.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ZuzkaT je offline (nepripojený) ZuzkaT

    ZuzkaT
    V prvom rade si zisti, či mínusový stav nevznikol chybou účtovania. Nechýba ti zaúčtovanie dotácie pokladne výberom z účtu?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    V pokladni predsa nemôžete ísť do mínusu, nemôžete vydať peniažky, ak ich nemáte. Doklad,ktorý je zaúčtovaný nad pokladničnú hotovosť, by som stornovala, a naúčtovala až vtedy, ak sa hotovosť doplní dotáciou.

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    Tie jeho súkromné peniaze vlož do pokladne - zaúčtuj ako záväzok voči podnikateľovi

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak boli platené zo súkromných peniažkov, tak prečo boli zaúčtované účet 211? Mal byť použiltý účet pôžičky od spoločníka.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Prijatie pôžičky od spoločníka 211/365. Úhrada fa spoločníkom 321/211. Zostáva ti záv. voči spoločníkovi, ktorý musíš vyrovnať.

    mínusový stav v pokladni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.