Zavrieť

Porady

priclenenie sa ku SVB

dobry den, mam mensi problem, nedavno sme sa stali clenmi SVB, kde som sa predsedom, mam na starosti dve bytovky, k nam do zdruzenia by sa chcela prihlasit este jedna bytovka. chcel by som poradit, ako mam postupovat v tomto pripade.velmi by ma zaujimal vas nazor, dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lajci je offline (nepripojený) lajci

    lajci
    SVB sme zalozili teraz od 1.5.2007 fungujeme,bola to nahla zmena, ktora nas viedla k vzniku, dve bytovky funguju spolocne, mame spolocny ucet, rozdiel je len vo variabilnom symbole. ta tretia bytovka, ktora sa k nam chce pridruzit dlho vahali, az len teraz sa rozhodli ,ze k nam pridaju.totiz nase bytovky boli odpojene od vykurovania, z dovodu , ze mesto neplatilo plynarnam, na zaklade toho sme sa registrovali na SVB, my sme mali normalnu schodzu ustanovujucu.
    Elena Navrátilová
    Tiež mám v správe SVB, ktoré tvoria 3 domy, spolu 18 bytov.Ja som si rozdelila príspevky aj čerpanie variabilnými symbolmi. Týmto mám prehľad o toku financií. Treba urobiť aj novú zmluvu o SVB. Zmenu predsedu na KÚ.

    priclenenie sa ku SVB

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.