Zavrieť

Porady

neskoro donesená PN

Poradáci,zamestnanec mi doniesol PN 9.5.2007 s tým že začala 30.4.2007.Čo teraz ked mám už mzdy uzatvorené, dan zaplatenú,mzdy vyplatené?Opravit mzdy, alebo to dat všetko až do mesiaca 5/07?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    enave je offline (nepripojený) enave

    enave
    Ak sú už mzdy uzatvorené, nemala by si s nimi už nič robiť. Opravíš v máji. Neviem aký máš program, ale môj umožňuje spätný prepočet 12 mesiacov dozadu.

    Nutricia je offline (nepripojený) Nutricia

    Nutricia
    karpis Pozri príspevok
    A čo si mu dala na 30.4. Ke´d nebol v práci. (dovolenku?)
    Ja by som to opravila.
    Problém je v tom, že to sú všetko zamestnanci ako obchodný zástupcovia po celom Slovensku a ja musím mat mzdy spracované už koncom mesiaca.Takže kedže mi nič neoznámil, tak je to v mzde ako odpracovaný den.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Podľa pokynov SP viem tak, že opravné výkazy sa už neposielajú a oprava sa vykoná v nasledujúcom výkaze...

    Dadena je offline (nepripojený) Dadena

    Dadena
    Do sociálky Vám určite opravné výkazy nezoberú. Opravné výkazy sa dávajú len v prípade, že máte uvedené zlé rodné číslo, ale nie zlé vymeriavacie základy. Takže vo výplatách za mesiac máj treba urobiť opravu. A tým pádom sa Vám automaticky urobí aj oprava pre ZP a DÚ. V prípade, ak ste si nie stopercentne istá ako to urobiť skúste si zavolať do Krosu, sú tam veľmi odborne zdatný alebo priamo na Sociálnu poisťovňu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.