Zavrieť

Porady

ziadost na zmenu ERP na DU

Ahoj vie mi niekto pomoct s napisanim ziadosti na zmenu hlavicky na registracnej pokladni.Hlavicku som si dala zmenit u technika,ale este mi to treba nahlasit na DU a tam mi povedali,ze musim prist so ziadostou.pozerala som aj medzi tlacivami,ale nic som nenasla.budem velmi vdacna ak mi niekto pomoze.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gaerys je offline (nepripojený) gaerys

    gaerys
    mysimis Pozri príspevok
    Z akého dôvodu si menila hlavičku?
    pretoze sme sa stahovali na ine miesto cela pravedaka menila sa adresa

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Menili sme sídlo, na DÚ iba do "prvotnej" knihy pokladnice poznačili zmenu. Žiadnu žiadosť sme nemuseli dávať. Zmenu na základe žiadosti robili na živn. úrade do inšp. knihy.

    gaerys je offline (nepripojený) gaerys

    gaerys
    ah jaj a ja som si kupovala novu inspekcnu knihu tak to som teda zvedava co mi povedia.tak ja skusim ist na danovy len tak bez tej ziadosti co mi hovorili zoberem si knihu pokladnice,kopiu certifikatu od pokladne a pojdem tam tam len tak.oni mi daju do knihy pokladnice len nejaku peciatku alebo co?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Do tej knihy, ktorá sa ako prvá na DÚ registruje (a má byť stále na prevádzke), zapísali novú adresu a dali pečiatku, ihneď si urobili zmenu vo svojom softe. Je pravda, že som tam bola s inšp. knihou, kde už bola zaznamenaná zmena aj na živn. úrade.

    gaerys je offline (nepripojený) gaerys

    gaerys
    tak moment na du sa registruje kniha pokladnice a na zivn.urade zas inspekcna kniha.je to tak nie? no a ani jednu z tych dvoch knih mi netreba novu?a ani kolok lebo ak nie tak zajtra skoro rano bezim so starou kniho na zivnostensky

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Na živnostenskom 100,- Sk kolok + nájomná zmluva , na DÚ bez kolku, obe knihy som mala tie "prvé"

    ziadost na zmenu ERP na DU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.