Zavrieť

Porady

Kontrola DPH!

Ahojte všetci! Prosím Vás, čo je potrebné doložiť ku kontrole DPH za 10/2004? Naposledy som mala kontrolu DPH v roku 1999 a odvtedy sa veľa zmenilo. Bude stačiť vytlačiť za príslušný mesiac zoznam DPH dokladov a priložiť k tomu prijaté, odoslané faktúry a pokladničné bločky? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    saman je offline (nepripojený) saman

    saman
    Urcite ano. Chcu hlavne vidiet evidenciu DPH (zoznam dokladov co do ktoreho riadku islo a do akej skupiny - plny odpocet, koef. a spol). Plus vsetky doklady s tym suvisiace. Drzim palce, nech nic nenajdu))

    gabik je offline (nepripojený) gabik

    gabik
    ahoj, od nas este pozadovali vypis o OR , hlavnu knihu, kontrolovali tr. 5 a 6. Hlavne im svojim vystupovanim naznac, ze je vsetko OK. Vela stastia.

    Lucy je offline (nepripojený) Lucy

    Lucy
    U nás boli za 12/2003. Dala som im evidenciu DPh vstup a výstup, všetky doklady, ktoré sa týkali obdobia, aj som vybrala niektoré do samostnatných šanónov, keď sme tam mali aj viac období. A mala som nachystané aj zmluvy, ale tie som im nedávala a ani nepýtali. Je to podľa mňa individuálne. A vôbec nič iné nechceli naviac, asi len výpis z OR. Toť vsio. Takže držím palce.

    silveco je offline (nepripojený) silveco

    silveco
    V prvom rade by si mala mat na oznámení o kontrole všetko to čo chcú,aby si im to predložila,,čiže určite zoznam DPH vstup,výstup,PD,zoznam došlých a vyšlých faktúr,cestáky,DHIM,HIM,a ostatnú pomocnú evidenciu,,podla druhu činnosti,,,,držím palec,,,

    inge57 je offline (nepripojený) inge57

    inge57
    No, ale práve tu je ten problém. Na oznámení o kontrole DPH je uvedený len dátum a čas kontroly a že ide o o kontrolu DPH.

    vicky je offline (nepripojený) vicky

    vicky
    inge57
    No, ale práve tu je ten problém. Na oznámení o kontrole DPH je uvedený len dátum a čas kontroly a že ide o o kontrolu DPH.
    No pokial viem, tak ak tam mas datum kedy maju prist, tak vtedy ti povedia a presnejsie sa dohodnu s tebou co budu potrebovat a kedy pridu. Myslim ze najskor spisuju nejaku zapisnicu o zacati kontroly.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.