Zavrieť

Porady

Predajňa ADIDAS

Ahojte. Chceli by sme si otvoriť značkovú predajňu Adidas. Môžte nám poradiť na koho sa obrátiť a aké sú podmienky na prevádzkovanie takejto predajne? Vopred ďakujeme.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    olinka6226 je offline (nepripojený) olinka6226

    olinka6226
    no asi by bolo logicke nakontaktovat Adidas centralu v nemecku a oni si povedia aj vsetky podmienky...
    Ja som chcela vedieť, či Adidas nemá zastúpenie aj tu na Slovensku. Ak má niekto značkovú predajňu mohli by ste mi pomôcť, kde začať? Ďakujem
    Ďakujem, ale v sportcome sa asi neda kupovať tovar ako z veľkoobchodu. Je to klasická predajňa. Ja by som potrebovala vedieť nejaké obchodné zastúpenie značky Adidas na Slovensku. Pomôže niekto? Nemá náhodou niekto značkovú predajňu? Určite je to super.

    olinka6226 je offline (nepripojený) olinka6226

    olinka6226
    ked som klikla na web adidas.de a zadala som miesta ich zastupenia vyslo mi toto: http://www.adidas-group.com/de/overv...untry=Slovakia tak mozno oni ti poradia. Ale ja by som ozaj kontaktovala priamo nemecko.

    gangster je offline (nepripojený) gangster

    gangster
    maš skusenosti z obchodom ako takým? tovar pre predajnu adidas sa objednava cca rok dopredu. plati sa vopred. mam pokračovať ???
    a maš pekný mail

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.