Zavrieť

Porady

kupno predajna zmluva

prosim o pomoc, nema niekto vzor zmluvy o sprostredkovani predaja dopravneho prostriedku? alebo vzor kupno predajnej zmluvy dopravneho prostriedku? dakujem, potrebujem velmi suurne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katarina30 je offline (nepripojený) katarina30

    katarina30
    treba si zadat do vyhladavania "kupna zmluva" a prebehnut prispevky k tejto teme, urcite to tam niekto prilozil

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Gabca
    prosim o pomoc, nema niekto vzor zmluvy o sprostredkovani predaja dopravneho prostriedku? alebo vzor kupno predajnej zmluvy dopravneho prostriedku? dakujem, potrebujem velmi suurne.
    prilepím vo worde - len si uprav čo treba

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Gabca
    prosim o pomoc, nema niekto vzor zmluvy o sprostredkovani predaja dopravneho prostriedku? alebo vzor kupno predajnej zmluvy dopravneho prostriedku? dakujem, potrebujem velmi suurne.
    Tu je druhý vzor, vyber si, ktorá Ti vyhovuje.

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Nenapísala si či ide o kúpu MV medzi podnikateľmi alebo fyzickými osobami. Ak medzi podnikateľmi vyššie priložené zmluvy sú správne ak však medzi FO - občanmi treba uzavrieť zmluvu podľa OZ - občianskeho zákonníka § 588 a nasl. Teoreticky však OZ neurčuje povinnosť uvavierať zmluvu o kúpe MV písomne. Prakticky je to však lepšie.

    Gabca je offline (nepripojený) Gabca

    som zena :-) Gabca
    dakujem vsetkym za pomoc, spracovala som si na zaklade vasich zmluv a odkazov svoju, dla svojich podmienok, este raz dakujem.

    kupno predajna zmluva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.