Zavrieť

Porady

Aké tlačivo?

Prosím aké tlačivo mam dať ked som 10 mesiacov bola samoplatitel, a dva mesiace SZČO.?
Prosím kde nájdem prehľad kolko platil samoplatitel za rok 2006?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Pohar Pozri príspevok
    Prosím aké tlačivo mam dať ked som 10 mesiacov bola samoplatitel, a dva mesiace SZČO.?
    Prosím kde nájdem prehľad kolko platil samoplatitel za rok 2006?
    Ak si ako samoplatitel nemala žiadne príjmy tak by to malo byť tlačivo B nakoľko si mala príjem len ako szčo Viď príspevok od Janky Motyčkovej

    a ešte doplním že samoplatiteľia platili minulý rok 634,- Sk mesačne
    Naposledy upravil katkaj : 29.05.07 at 15:06

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Podľa výšky VZ (úhrn príjmov za obdobie samoplatiteľa + VZ zo SZČO). Ak výška je menej ako 82800, tak X+XB+XC, inak S+SB+SC-
    Prehľad koľko ste zaplatila ako samoplatiteľ by ste mali mať vy (výpisy z účtu, poštové poukážky), alebo nerozumiem otázke ?

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Jana Motyčková Pozri príspevok
    Podľa výšky VZ (úhrn príjmov za obdobie samoplatiteľa + VZ zo SZČO). Ak výška je menej ako 82800, tak X+XB+XC, inak S+SB+SC-
    Prehľad koľko ste zaplatila ako samoplatiteľ by ste mali mať vy (výpisy z účtu, poštové poukážky), alebo nerozumiem otázke ?

    Janka ale ke´d ako samoplatiteľ nemala príjem tak načo podávať prílohu C ?

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    mam malý problém, pri stahovani sa mi osobné výpisy vyparili, takže nemam prehlad kolko som poslala ako samoplatitel.... chcela som vedieť, kde najdem tabulku kolko platili samoplatitelia....

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    katkaj Pozri príspevok
    Janka ale ke´d ako samoplatiteľ nemala príjem tak načo podávať prílohu C ?
    Lebo aj keď ako samoplatiteľ príjem nemá, musí zúčtovať za všetkých platiteľov. Obdobne keby bola aj zamestnancom s príjmom do 47475 Sk (čiže ako zamestnanec RZZP robiť nemusí), RZZP urobí aj na liste A, nestačí tlačivo B.

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    tak som si to našla samoplatitel platil 634 sk. ináč volala som do poistovne vraj tam mam 12 sk preplatok, mne to nejak nevychadza asi robím chybu.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.