Zavrieť

Porady

Skrátenie pracovného času z 8 na 4 hodiny...?

Dobrý deň..

chcela by som sa opýtať:

zamestnanec mal pracovný čas 8 hodín do apríla tohto roku (pracuje u nás už asi 4 roky). V mesiaci máj sme sa dohodli na krátení pracovného času na 4 hodiny. Problém nastal v tom, že za rok 2006 mu ostala nevyčerpaná dovolenka 20 dní, z ktorých už v roku 2007 vyčerpal 5 dní a v roku 2007 mu vznikol nárok na dovolenku 25 dní. T.j. starej dovolenky má ešte 15 dní a novej 25 dní.
Otázka:
Je potrebné nejakou pomernou časťou rozdeliť nárok na 8hodinovú dovolenku a 4hodinovú dovolenku, ktorá mu prináleží od mája tohto roku? alebo sa mu na konci roka preplatí stará dovolenka - tá s 8hodinovým nárokom? alebo sa to vôbec nerozdeľuje a prináleží mu všetka dovolenka (stará + nová) len v rozsahu 4 hodín podľa upraveného pracovného času?

hádam je to dostatočne zrozumiteľné, tak prosím poraďte...

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Zdenuša Pozri príspevok
    Dobrý deň..

    chcela by som sa opýtať:

    zamestnanec mal pracovný čas 8 hodín do apríla tohto roku (pracuje u nás už asi 4 roky). V mesiaci máj sme sa dohodli na krátení pracovného času na 4 hodiny. Problém nastal v tom, že za rok 2006 mu ostala nevyčerpaná dovolenka 20 dní, z ktorých už v roku 2007 vyčerpal 5 dní a v roku 2007 mu vznikol nárok na dovolenku 25 dní. T.j. starej dovolenky má ešte 15 dní a novej 25 dní.
    Otázka:
    Je potrebné nejakou pomernou časťou rozdeliť nárok na 8hodinovú dovolenku a 4hodinovú dovolenku, ktorá mu prináleží od mája tohto roku? alebo sa mu na konci roka preplatí stará dovolenka - tá s 8hodinovým nárokom? alebo sa to vôbec nerozdeľuje a prináleží mu všetka dovolenka (stará + nová) len v rozsahu 4 hodín podľa upraveného pracovného času?

    hádam je to dostatočne zrozumiteľné, tak prosím poraďte...

    ďakujem
    Osobne si myslím, že stará dovolenka mu patrí v dlžke 8 hodín denne, nakoľko to je nárok ešte z čias keď mal 8 hodinový prac.deň.

    Zdenuša je offline (nepripojený) Zdenuša

    Zdenuša
    to si myslím aj ja, smith, ale ako mu ju mám preplatiť alebo zahrnúť do mzdy, keď preplatiť ju môžem jedine skončením PP, inak si ju musí vyčerpať? a ako si ju môže vyčerpať, keď má len 4 hodinový pracovný čas?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Riešenie môže byť aj také, že si vyčerpe 4 hodiny,ale dostane ju preplatenú priemerkou obdobia,kedy mal 8 hod. PČ.

    Zdenuša je offline (nepripojený) Zdenuša

    Zdenuša
    Tweety Pozri príspevok
    Riešenie môže byť aj také, že si vyčerpe 4 hodiny,ale dostane ju preplatenú priemerkou obdobia,kedy mal 8 hod. PČ.
    ,

    priemerná mzda sa mu nemení - len sa skrátil prac. čas...ale zrejme si to myslel dňovku za 8 hodín vydeliť 4, čo bude nový priemer, a týmto vynásobiť 4 hodiny za ten 1 deň dovolenky, že?

    otázka č.2: vyrátal by si ten nárok na dovolenku s upravenou priemerkou pomernou časťou aj za rok 2007 (t.j. od januára do apríla) alebo len za rok 2006, čo je stará dovolenka?

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Podľa Zákonníka práce nárok na dovolenku sa určuje v týždňoch. Neurčuje sa ani v hodinách a ani v dňoch.
    Čerpanie dovolenky je ospravedlnenou neprítomnosťou v práci, za ktorú patrí náhrada.
    Ak zamestnanec chýba v práci z dôvodu čerpania dovolenky 10 hodín, patrí mu náhrada za 10 hodín.
    To, že inokedy by za rovnaký čas čerpania dovolenky chýbal v práci 20 hodín, je nezaujímavé z pohľadu náhrady.

    Mali si tieto veci prediskutovať a dohodnúť pri zmene pracovnej zmluvy.

    Pripomínam, že táto téma tu už bola prediskutovaná viackrát - odporúčam preto pohľadať prípadné ďalšie vyjadrenia k týmto otázkam.

    Zdenuša je offline (nepripojený) Zdenuša

    Zdenuša
    endrju Pozri príspevok
    Podľa Zákonníka práce nárok na dovolenku sa určuje v týždňoch. Neurčuje sa ani v hodinách a ani v dňoch.
    Čerpanie dovolenky je ospravedlnenou neprítomnosťou v práci, za ktorú patrí náhrada.
    Ak zamestnanec chýba v práci z dôvodu čerpania dovolenky 10 hodín, patrí mu náhrada za 10 hodín.
    To, že inokedy by za rovnaký čas čerpania dovolenky chýbal v práci 20 hodín, je nezaujímavé z pohľadu náhrady.

    Mali si tieto veci prediskutovať a dohodnúť pri zmene pracovnej zmluvy.

    Pripomínam, že táto téma tu už bola prediskutovaná viackrát - odporúčam preto pohľadať prípadné ďalšie vyjadrenia k týmto otázkam.
    ďakujem, ale najprv som sa to pokúšala asi hodinu vyhľadať, či to tu niekde nie je a nepodarilo sa...preto som túto tému otvorila...skús dať tip akou formou to vyhľadať, lebo v drak-ovi nie som prihlásená. dík

    Skrátenie pracovného času z 8 na 4 hodiny...?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.