Zavrieť

Porady

Podanie najneskôr dnes

Dobrý den môžem sa spýtať, mám v tom este hokej, čo vlastne sa má maximálne dnes poslať na zdravotku, alebo kde by malo ist dnes tlačivo?
Sice otázka je "super", no vopred dakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Do 2.7.07 treba podať ročné zúčtovanie poistného na zdravotné poistenie,v rádii síce o tom hovorili,ale v tom zmysle,že odo dnes máme na to ešte mesiac.Média zase úradovali

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    No, nakoľko si v téme Podvojné účtovníctvo iba skúsim uhádnuť čo sa pýtaš - myslíš niečo v súvislosti s RZ ZP ?

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    max. dnes sa nemá podať nič.

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Dnes max.čo viem,je povinnosť zaplatiť daň z nehnuteľnosti.Ale na zdrav.poisť. dnes max.nič.,možno posledný deň na zaplatenie preddavkov za mesiac máj za zamestnancov.

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    ak sa pýtaš na RZ ZP, 31.5. je lehota , do ktorej musí zamestnávateľ vydať svojmu zamestnancovi, ktorý ho o to požiada, doklad o príjmoch a zaplatených preddavkoch na ZP.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    mertinkova Pozri príspevok
    asi hej, som s.r.o. aj FO "no nie ja" a potrebujem zistiť co sa má podať max. dnes
    Dnes nič. Ak ťa niektorí zo zamestnancov požiadal o vystavenie dokladu o príjmoch a preddavkoch na verejné zdravotné poistenie z dôvodu RZ ZP tak do dnešného dňa si mala to potvrdenie vyhotoviť.
    Zamestnec mal možnosť do 15.mája požiadať o vystavenie toho dokumentu.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Jozef Mihál Pozri príspevok
    max. dnes sa nemá podať nič.
    No, ak mala zamestnanca, ktorý bol v priebehu apríla na DPN, tak tlačivko Oznámenie.... je potrebné poslať najneskôr dnes.

    mertinkova je offline (nepripojený) mertinkova

    mertinkova
    Ďakujem Vám krásne za pomoc ja som zatial len taký začiatočník v tomto smere, robím konečne účtovníctvo, ha ha robím učim sa. Tak naozaj ďakujem.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    mertinkova Pozri príspevok
    Ďakujem Vám krásne za pomoc ja som zatial len taký začiatočník v tomto smere, robím konečne účtovníctvo, ha ha robím učim sa. Tak naozaj ďakujem.
    S poradou a s členmi porady to zvládneš určite.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Dnes (31/05/2007) - splatnosť 1/12 preddavku na daň z prijmov FO, PO, ktoré mali daňovú povinnosť v predchádzajúcom období vyššiu ako 500.000 Sk.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.