Zavrieť

Porady

komplikovaný prípad RZZP 2006

Milí poraďáci, mám komplikovaný prípad RZZP 2006 a prosím o pomoc. Osoba A bola do 13.10.2006 zamestnanec 1x prekročila 47.475 Sk úhr príjmov zo ZC viac ako 82.800 Sk. od 14.10.2006 evidovaná na UP. Od 2.10.2006 uznaná invalidnou 45% - teda znížená sadzba. Aké tlačivo použiť? Bude to X? Dni PN sa neuvádzajú?
vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pajong je offline (nepripojený) pajong

    pajong
    dakujem za radu, velmi pomohla :-)

    Este by som ale potrebolava overit, ci som správne pochopila:
    1. Zamestnanec nemal kolis.prijem ale mal aj dohodu spolu za 2006 to činilo 41.800 Sk.... pri RZZP tohto zamestnanca dohody vobec neberiem do uvahy, alebo beriem len ak prekročil 41.400 Sk??
    2. student, mal dohody spolu 41450 Sk, si urobí RZZP sám ale odvedie 14% z 54.264 Sk ciže 7.596,96 Sk???
    prosím ešte o radu k týmto 2 bodom. dakujem

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    1. Neberú sa do úvahy dohody, ktoré boli v čase kedy bol aj zamestnancom, bez ohľadu na ich výšku.
    2. Zvyčajne áno, (ak bol študent celý rok, nepoberal nemocenksé, materské, nebol zamestnanec, SZČO a pod.)

    komplikovaný prípad RZZP 2006

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.