Zavrieť

Porady

Invalidný dôchodok a zamestnanie

Viem, že takáto téma tu už bola viackrát, ale neviem, čo ďalej. Dnes za mnou bol zamestnanec, ktorý už roky poberá čiastočný ID (doteraz poškodenie na 70 %, stále vykonáva tú istú prácu). Dnes mu bol priznaný plný ID, o ktorý požiadal (v presvedčení, že podľa zákona môže pracovať ďalej) a posudkový lekár mu oznámil, že dnešným dňom musí ukončiť pracovný pomer.
Chcela by som sa opýtať, ako postupovať. Neviem, či názor posudkového lekára je správny alebo nie. Rozhodnutie ešte nemáme. Čakať 30 dní na písomnú odpoveď zo sociálnej poisťovne je príliš dlhá doba - ak naozaj treba ukončiť pracovný pomer hneď. Veľmi pekne prosím o pomoc.
Usporiadat
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Prečo nemôže pracovať ďalej? Ja som min.mesiac prijímala invalidného dôchodcu, ktorý je úplný invalid. Pracuje u nas sice na DoVP ale informovala som sa či by mohol pracovať aj na TPP a bolo mi povedané, že ano-môže. Dokonca sám ten zamestnanec volal do SP a povedali mu, že môže. Nárok na inval.dôchodok nestratí, strati len ak pobera nejaky príplatok na benzin alebo ine veci, ktoré mu SP prizná.
0 0
fipina fipina

fipina je offline (nepripojený) fipina

Mne sa tak zdá, že ide o nejaký popletený a nesprávny názor posudkového lekára (neviem, či sleduje zmeny v zákone). Na dôchodkovom odd. v SP mu povedali, že robiť môže, rovnako aj obvodný lekár a samozrejme a my ako zam-teľ. S rovnakou diagnózou pracuje v tej istej pozícii už roky rokúce. Kde by som si mohla overiť, ako to naozaj je? Niekde tu na porade som čítala, že sú nejaké poddiagnózy, pri ktorých sa nesmie pracovať. Ale netuším, kde by som ich našla. Veľmi chceme pomôcť, len nevieme ako. Ešte ma napadlo, že za-nec spomínal nejaký par. 100 a sústavnú činnosť. Ale ani to som v zákone nenašla. Čo robiť?
0 0
Dragašeková Mária Dragašeková Mária
Dnes v zmysle zákona ( Soc.poistení č.461/2003 § 71), poistenec je invalidný (nepoznáme čiastočne invalidný a úplne invalidný) ak pre dlhodobo nepriaznivý zdravotný stav má pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť o viac ako 40% v porovnaní s fyzickou osobou.
Podľa môjho názoru ak zamestnanec bol posúdení, že jeho pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70%, to znamená, že stratil spôsobilosť vykonávať zárobkovú činnosť.
Zamestnanec by mal doniesť potvrdenie od posudkového lekára, že nie je schopný vykonávať prac. činnosť.
MD
0 0
fipina fipina

fipina je offline (nepripojený) fipina

Dragašeková Mária Pozri príspevok
Dnes v zmysle zákona ( Soc.poistení č.461/2003 § 71), poistenec je invalidný (nepoznáme čiastočne invalidný a úplne invalidný) ak pre dlhodobo nepriaznivý zdravotný stav má pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť o viac ako 40% v porovnaní s fyzickou osobou.
Podľa môjho názoru ak zamestnanec bol posúdení, že jeho pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70%, to znamená, že stratil spôsobilosť vykonávať zárobkovú činnosť.
Zamestnanec by mal doniesť potvrdenie od posudkového lekára, že nie je schopný vykonávať prac. činnosť.
MD
Kde v zákone sa píše o tom, že z-nec s poklesom vykonávať zár. činnosť nad 70 % nesmie pracovať?
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Invalidný dôchodca môže pracovať bez obmedzenia. Do 1.8.2006 nemohli racovať poberatelia plných ID priznaných podľa zákona platného do 31.12.2003, ostatní mohli. Novela zákona o SP k 1.8.2006 zrušila aj toto obmedzenie. Posudkový lekár zrejme ešte nevie o týchto "novinkách".
0 0
fipina fipina

fipina je offline (nepripojený) fipina

S akoukoľvek diagnózou môže pracovať bez obmedzenia? Chápem to dobre, že pokiaľ on sám bude chcieť a zdravotný stav mu to dovolí, môže pracovať koľko chce bez ohľadu na to, čo povie posudkový lekár? Nemá takýto lekár nejaké právomoci, ktoré by ho oprávňovali na zákaz zárobkovej činnosti?
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Obmedzenia môžu byť iba pre práce, kde je potrebné posúdiť zdravotný stav (podľa Zákonníka práce), napr. nočná práca, rizikové prostredie a pod.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Súhlasím s Jankou, môže pracovať bez obmedzenia. Poberanie invalidného dôchodku je iba sociálna kompenzácia za to, že má zníženú schopnosť vykonávať zárobkovú činnosť.
0 0
Dragašeková Mária Dragašeková Mária
V zákone sa to nezakazuje ale, pokiaľ posudkový lekár da stanovisko, že zárobkovú činnosť nesmie vykonavať z-nec ? V danom prípade som to tak pochopila. MD
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Potom by mu mal vypísať práceneschopnosť. ´Myslím, že posudkový lekár nemá právomoc nariaďovať ukončenie pracovného pomeru. Určite to posudkový lekár nedal písomne.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ja som sa stretla s doporučením skončiť pracovný pomer....
0 0
fipina fipina

fipina je offline (nepripojený) fipina

ZuzanaP Pozri príspevok
Ja som sa stretla s doporučením skončiť pracovný pomer....
Musí za-nec po takomto doporučení ukončiť PP? Čo ak tak neurobí?
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

fipina Pozri príspevok
Musí za-nec po takomto doporučení ukončiť PP? Čo ak tak neurobí?
Potom môže zamestnávateľ použiť §63 Zákonníka práce, ods.1 pism.c.-výpoveď daná zamestnávateľom.
0 0
fipina fipina

fipina je offline (nepripojený) fipina

Ale ani my ani za-nec nechceme výpoveď. Musí v takomto prípade ukončiť PP?
Tiež sa mi dostala informácia, že ku dňu priznania ID MUSÍ skončiť pracovný pomer, neskôr môže znovu pracovať. Stále som na pochybách a neviem, na koho sa obrátiť.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

viď prísp.6 a 11.
Nepoznam žiaden zákon, ktorý by nariaďoval v tomto prípade ukončenie pracovného pomeru, s výnimkou prípadov uvedených v Zákonníku práce, ale to súvisí iba so zdravotným stavom, nie s poberaním ID.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Podľa mňa, ak naozaj nemôže zamestnanec pracovať, a lekár ho nepošle na PN-ku, tak potom ostáva už len ukončenie PP.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Ale on chce a môže aj zamestnávateľ chce.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Ak ZC chce a môže a ZĽ tiež chce, tak čo tu potom riešime?
0 0
fipina fipina

fipina je offline (nepripojený) fipina

riešime kompetencie posudkového lekára. Ak zistí, že pracuje, má právo zastaviť príp. odobrať ID?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
fipina Pozri príspevok
riešime kompetencie posudkového lekára. Ak zistí, že pracuje, má právo zastaviť príp. odobrať ID?
Myslím si, že nemá tú kompetenciu. Môj otec keď mu priznali ID pokračoval ďalej v zamestnaní, a ani obmedzenie zárobku mu nestanovili.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať