Zavrieť

Porady

ročné zúčtovanie ZP

zdravim vsetkych, prosim o radu,aky typ tlaciva vyplnit cloveku,ktory bol SZCO a zaroven na brigade mal zarobok vyssi ako 5000sk.velmi pekne dakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ak bol celý rok SZČO, príjem z brigády /dohody/sa do RZZP nezahrňa. Vyplňuješ B.

    ---------
    Veronika

    alderonka je offline (nepripojený) alderonka

    alderonka
    Prečo si nezavoláš na infolinku svojej zdravotnej poisťovne? Bola by si prekvapená ako sú ochotní pomôcť. Vyberú Ti správne tlačivo a pomôžu Ti ho aj vyplniť.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    ariadna Pozri príspevok
    ostatne mesiace vraj bola iba student,vopred vdaka
    Ak mala príjem z dohôd počas denného štúdia, vyplňuješ tlačivo S - SB - SC.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    alderonka Pozri príspevok
    Prečo si nezavoláš na infolinku svojej zdravotnej poisťovne? Bola by si prekvapená ako sú ochotní pomôcť. Vyberú Ti správne tlačivo a pomôžu Ti ho aj vyplniť.
    Ochotnejší ako partia skvelých ľudí na PORADE ?

    --------
    Veronika

    alderonka je offline (nepripojený) alderonka

    alderonka
    veronikasad Pozri príspevok
    Ochotnejší ako partia skvelých ľudí na PORADE ?

    --------
    Veronika
    to asi nie ....

    ariadna je offline (nepripojený) ariadna

    ariadna
    nestiham citat odpovede,strasne vam dakujem.to je moja cvicitelka vo fitku,sa zbadala az teraz ze to vlastne ma podavat,este k tomu ani nie je prihlasena v zp,tak neviem to bude asi problem.ale dakujem vam vsetkym

    ariadna je offline (nepripojený) ariadna

    ariadna
    teraz mi ta moja nestastnicka napisala,ze si vyplnila nejaky tahacik na strane zp a vyslo jej ze si ma vyplnit tlacivo X, XB a XC,takze uz neviem teraz a ta info linka je vraj v pracovne dni v urcitom case,takze sme sa tam uz dnes nedovolali,dakujem

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Ak chceš presnú odpoveď, treba dať presné údaje. Pri uvedených info môže byť aj X+XB+XC aj S+SB+SC aj iba B. Takže odkledy dokedy študent, SZČO, kedy dohoda, základ dane SZČO (preddavky asi 0), príjem z dohody.

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    Dobré ránko!

    Viem, že je posledný termín na podanie RZZP a myslela som si, že v našej firme sa to netýka nikoho, žial som bola asi nedostatočne informovaná.

    Zamestnanec, ktorý nastúpil k nám v priebehu roka 2007 musí podať RZZP???

    Ďakujem za skoré odpovede.

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    Nie, nemal. Mal maximálne do 17 tisíc každý mesiac.
    Takže to je len v prípade, že mal nad ten limit, však? Zamestnanec len mal viacerých zamestnávateľov v priebehu roka.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    Anonymka Pozri príspevok
    Nie, nemal. Mal maximálne do 17 tisíc každý mesiac.
    Takže to je len v prípade, že mal nad ten limit, však? Zamestnanec len mal viacerých zamestnávateľov v priebehu roka.
    Hoci mal v priebehu roka viacerých z-ľov, ale neprekročil hranicu, nech nemusí podávať RZZP.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.