Zavrieť

Porady

Sťažnosť na lekárov.

Dobrý deň, všetkým, pred mesiacom bol môj syn v Starom Smokovci na liečení, robili mu všelijaké vyšetrenia, a nakoniec zistili aspoň podľa nich že má cistickú fibrózu, syn mi za dva týždne pobytu v liečebni schudol 6,5kg, bol som nútený ho odtial zobrať, po príchode z tzv. liečenia som ho zaniesol do nemocnice v Nových Zámkoch, po ďaľších vyšetreniach lekári v Novych Zámkoch zistili že to nie je cistická fibróza, syn je napojený na infúzii, lebo jeho telo vypadá akoby prišiel z koncetráku.
Otázka: koho mám teraz brať na zodpovednosť za to že môjmu synovi nebola poskytnutá 100% starostlivosť v liečebni, bol tam ako myš na pokusy????
Výsledky testov z nemocnice Nové Zámky sú negatívne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    wildo Pozri príspevok
    Dobrý deň, všetkým, pred mesiacom bol môj syn v Starom Smokovci na liečení, robili mu všelijaké vyšetrenia, a nakoniec zistili aspoň podľa nich že má cistickú fibrózu, syn mi za dva týždne pobytu v liečebni schudol 6,5kg, bol som nútený ho odtial zobrať, po príchode z tzv. liečenia som ho zaniesol do nemocnice v Nových Zámkoch, po ďaľších vyšetreniach lekári v Novych Zámkoch zistili že to nie je cistická fibróza, syn je napojený na infúzii, lebo jeho telo vypadá akoby prišiel z koncetráku.
    Otázka: koho mám teraz brať na zodpovednosť za to že môjmu synovi nebola poskytnutá 100% starostlivosť v liečebni, bol tam ako myš na pokusy????
    Výsledky testov z nemocnice Nové Zámky sú negatívne.
    Je mi ľúto, že Tvojmu synovi liečenie skôr uškodilo, ako pomohlo. Tvoj problém bol rozobraný tu a príspevky sú vyčerpávajúce v otázke, kam sa môžeš obrátiť o pomoc: http://www.porada.sk/t54270-zanedban...tml#post477550

    milo2 je offline (nepripojený) milo2

    Man milo2
    Vážený, cele toto naše zdravotníctvo je založené na jednom a tom istom, vylieči ta tabletka, tabletka je jedina sila na vyliečenie. Tak velmi sa lekári mylia ked nam predpisuju všelijake lieky, v domneni že nam pomožu, su všetci taky tupci ako v šlole, že vidia ken jeden a ten istý scenár liečiť zdravého človeka ? konkretne som poznal tiež ludí s alzchiemerovou chorobou, všetci dostavali vysoke davky liekov, krmili ich infuziami a dopadlo to tak, že ten mozog dalej odumieral, tí pacienti boli priputany n aložko pretože s tych liekov mavali halucinacie a pod. Neexistuje žiadna možnost ako prestat verit praktikám liečenia lekarov, a pustit sa cestou inou a nedajbože sa dostat do nemocnice tak z vas urobia nepričetneho človeka. Lekár nemože za to že ich učia stale ti istý tupci.

    Sťažnosť na lekárov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.