Zavrieť

Porady

kontrola

Prosím Vás, vie mi niekto povedať, ktorý rok mi môžu kontrolovať r.1999? Nejako to v rýchlosti neviem nájsť v zákone.Poraďte mi. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    saman je offline (nepripojený) saman

    saman
    mne sa zda, ze je to pat rokov od roku kedy bolo podane danove priznanie za dane uctovne obdobie.
    Priklad za r. 1998 bolo podane priznanie v r. 1999 + 5 rokov = 2004.

    Takze v r. 2005 uz len rok 1999 ako pises!

    ata111 je offline (nepripojený) ata111

    ata111
    ale t.r. pozitívne kontrolujú rok 2002 a 2003, zriedkavo zalezú hlbšie, iba ak je nejaký problém, alebo vietor fúka odinakiaľ - moja skúsenosť s daňovákmi. Často sa na to spolieham, veď ako ťažko si je spomenúť, čo bolo a platilo pred rokom-dvoma a nie 5 rokov dozadu, hoci daňováci majú na to plný nárok a mzdy aj 10 rokov dozadu. Sociálka a zdravotné poisťovne sa v tom vytešujú.

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    je to § 45 zákona 511/92 o správe daní v znení neskorších dodatkov

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    áno, môžu ti kontrolovať rok 1999 v tomto roku naposledy. Ale ak by bol vykonaný nejaký úkon smerujúci na vyrubenie dane alebo rozdielu dane roku 1999 v tomto roku, tak sa tá letoha predlžuje o dalších 5 rokov.

    jeso je offline (nepripojený) jeso

    jeso
    čo ja viem môžu kontrolovať ešte aj rok 1995, ale dan /ak niečo nájdu / môžu vyrôbiť za rok 1999-podal si ho v 2000 +5 rokov
    ale, ako píše ATA111 kontrolujú 2003-2004

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.