Zavrieť

Porady

Ubytovanie v Prievidzi a okolí

Potrebovala by som poradiť, hľadám ubytovanie v okolí Prievidze /napr. Bojnice/. Mohol by to byť napr. penzión. Čo by ste mi poradili?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    mysimis Pozri príspevok
    Potrebovala by som poradiť, hľadám ubytovanie v okolí Prievidze /napr. Bojnice/. Mohol by to byť napr. penzión. Čo by ste mi poradili?
    Miška, v Bojniciach je toho veľa na vybratie, skoro všetky sú v celkom dobrej lokalite, len úlohu tam zohrávajú hlavne ceny a dovolenkový čas . Táto linka čo ti prikladám, je v celku na dobrom tichom mieste a len skokom na hlavné námestie v Bojniciach,
    Penzion Michal a Antónia


    penzióny

    niektoré sú napríklad aj táto, hneď popri hlavnej ceste, tak neviem či by sa ti to páčilo, no určite si vybereš
    Penzión Elitex - Bojnice

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Camelfly, ďakujem za priložené linky. Jedinú podmienku čo mám pri ubytovaní je ubytovanie aj nášho psíka.

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    tie možnosti sú tam u niektorých tiež, asi by bolo dobre sa potom aj telefonicky popýtať ale kde určite môžeš je aj tu

    Signal Bojnice

    http://www.signal.host.sk/index.php?ID=cennik

    Ubytovanie v Prievidzi a okolí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.