Zavrieť

Porady

Praha-ubytovanie

Chceme ísť zase pozrieť Prahu, nemám zatiaľ ubytovanie. Nemáte dajaký tip na niečo lacné, na prespatie, ale v blízkosti autobus. nádražia Florenc?Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Jeden tip ti dam ale len keď si skromný či skromná. Ubytko bolo minulého roku za 350 czk. Je to hostel, ale čistý. Izby 2-posteľové s nočnými stolikmi 3 nočné lampy a kreslá so stolikom, jedna skriňa. Sprchy boli na chodbe aj WC spoločné, ale zvlášť muži a zvlášť ženy. Čisté a vykachličkované. Volalo sa to hostel SPOAS. Majú aj hotel, je to väčší štandard, vraj, ale ten som nevidela. Výborné spojenie metrom z Florencu a ubytovňa je asi 5 minút od metra. Je to ale hostel, teda také niečo na spôsob papierového domu. Bolo tam ale teplo, pretože aj v lete kurili. Nebola to krása, ale ozaj čisto a ak na tie 2-3 noci tak je to vlastne v Prahe zadarmo. Pozri sa na stránku www.volny.cz/spoas/. Objednavali sme to cez net a všetko tam mali prichystane keď sme prišli, takže je to len taký typ ak sa nikto neozve.

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Čo je lacné?
    Bola som cez víkend v Prahe, bývali sme v penzióne oproti aut.stanici, dvojlôžková izba s kuchynským kútikom, vlastným soc.zariadením , TV 1.600 CZK/noc, metro 50 m.
    Lacnejšie penzióny či apartmány sú ďalej od centra, čo však nie je problém, pretože miestna doprava je úplne super, stačí vedieť čítať .
    Ubytovanie hľadaj tu https://www.praha.eu/portal/dt?actio...SPTabContainer. Na kontaktné maily stačí napísať Tvoju predstavu , veľmi rýchlo posielajú ponuky.

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    Už mám, hurá. Je to tiež hneď stanici, hostel A plus. Ubytovanie+raňajky 510.-Kč na osobu.

    misstka je offline (nepripojený) misstka

    misstka
    Rozmýšľam, že cez leto by sme išli na 3-4 dni do Prahy.
    Pozerala som hotely, tých je tam samozrejme neúrekom, ťažko je niečo vybrať, preto by som sa chcela opýtať, či máte nejakú dobrú skúsenosť s nejakým hotelom?
    Nemusí byť luxusný, ale nech to ani nie je nejaká ubytovňa bez vybavenia, takže zhruba nejaký 2 až 4 hviezdičkový hotel, prípadne penzión, ak by bol blízko centra, je to plus, ale nemusí byť, metrom nie je problém dostať sa do centra.
    A takisto by som chcela aj nejaké tipy, čo sa oplatí vidieť okrem starého mesta, Václavského námestia a Karlovho mosta?

    Beella je offline (nepripojený) Beella

    Beella
    Môžem odporúčiť Hotel Globus. Nie je v centre, ale je priamo na metre. Hotel je ok, s raňajkami a cena často neprekonateľná (trojku sme platili 39 € na noc s raňajkami - dvaja dospelí a 10ročné dieťa).
    http://www.hotel-globus.cz/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.