Zavrieť

Porady

školenia pre začínajúcu mzdovú účtovníčku

Ahojte všetci, chcela som Vás poprosiť o radu..v mzdovom účtovníctve som úplny nováčik a potrebovala by som poradiť, či neviete o nejakých školeniach (v Prešove najlepšie) a o odborných časopisoch, ktoré sa týkajú mzdového účta..ďakujem
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
www.drak.porada.sk
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

draka zatiaľ využívať nechcem, chcem mať niečo v ruke a nemám možnosť stále ísť na internet
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Potom odporúčam mobil s pripojením na internet + DRAK.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
monenko Pozri príspevok
draka zatiaľ využívať nechcem, chcem mať niečo v ruke a nemám možnosť stále ísť na internet
Nechcem teraz tresnúť nejakú sprostosť , ale prečo chceš mať stále niečo v ruke???
Nie je lepšie mať niečo rýchlo po-ruke???

Kým nájdeš riešenie v tom čo máš v ruke, tak to potrvá... V DRAKovi a na Porade to trvať dlho nebude...

Ale samozrejme - sloboda v rozhodovaní Žiaľ ľudia majú radšej menej v ruke ako viac na serveri

P.S. pre tvoje info, z draka sa dajú potrebné veci aj vytlačiť...
Naposledy upravil Richard : 22.08.07 at 08:36
0 0
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

Pretože nie vždy sa dá ísť na internet..pracujem pre živnostníka, kt. keď je v kancelárii je stále pri počítači a ten je tu len jeden..a keď potrebujem niečo súrne si pohľadať tak predsa nemôžem šéfa odtiaľ vyhodiť..preto potrebujem mať k dispozícii aj inú ako netovú verziu..nevravím, že si Drak-a nedám ale chcem aj rezervu..a došlo mi že sa dajú tlačiť veci ale čo ja viem čo budem potrebovať práve v tú chvíľu keď nebudem mať možnosť íšť k PC? či si mám vytlačiť všetko?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Zaujalo ma, že máte len jedno PC. Už si ani nespomínam, kedy som naposledy videl mzdárku alebo účtovníčku, ktorá by nemala k dispozícií svoje vlastné PC...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
šéfa treba vyhodiť od tých počítačových hier a poslať ho na kávu
0 0
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

no vidíš..možno sa časom dokúpi som u neho mesiac ale kým nie je tak to treba brať tak ako to je a skúsiť to riešiť tak ako to je preto som prosila o radu s časopismi odbornými a školeniami a Drak-a zatiaľ nechávam tak..ale určite časom príde aj to..
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Jozef Mihál Pozri príspevok
Zaujalo ma, že máte len jedno PC. Už si ani nespomínam, kedy som naposledy videl mzdárku alebo účtovníčku, ktorá by nemala k dispozícií svoje vlastné PC...
Alebo robila ručne výplaty a personálnu evidenciu.
0 0
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

Richard Pozri príspevok
šéfa treba vyhodiť od tých počítačových hier a poslať ho na kávu
.. tak to viem isto, že nehrá hry keď je za PC .. a hmm na kávu ani nie ale posielam ho makať toho sa neboj
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Také ojazdené PC ktoré postačí na Excel a menej náročný mzdový SW, sa dá kúpiť pomaly "za odvoz"...
0 0
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

Jozef Mihál Pozri príspevok
Také ojazdené PC ktoré postačí na Excel a menej náročný mzdový SW, sa dá kúpiť pomaly "za odvoz"...
myslím, že to je už jeho vec prosila som o inú radu ..
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
asi ťa teraz nepoteším, reklama je na Porade zakázaná

a pýtať sa na Porade na konkurenčné časopisy??? ehm ehm

Skús napísať do vydavateľstiev nech tam napíšu nejaké odporúčania na draka ako sa zatvária

alebo poraď šéfovi, že keď si spraví webstránku, nech tam dá odkazy na všetku konkurenciu (takú dobrú radu - určite to ocení )

-----------------
prepáč od včera mám ironicko-komicko-podpichavú náladu
0 0
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

Pýtala som sa stačilo toto napísať na začiatku..predsa môže existovať nejaké to knižné vydanie najpodstatnejších vecí draka-porady..ano asi by to bolo ponúknuté aj hneď na úvode stránky ale človek nikdy nevie..
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

monenko Pozri príspevok
Pýtala som sa stačilo toto napísať na začiatku..predsa môže existovať nejaké to knižné vydanie najpodstatnejších vecí draka-porady..ano asi by to bolo ponúknuté aj hneď na úvode stránky ale človek nikdy nevie..
Monenko pokiaľ si "svoje" školenia nenašla tu na Porade tak skús cez vyhľadávač na internete. Určite niečo nájdeš Tu sme už všetci asi moc "zdrakovaný "
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
aj jaj ešte budem otravný a dotieravý (nejak sme sa tu rozšúpli xixi).

Kým ti príde aktuálna vec v publikácii cca 1-2 mesiace, snáď sa dostaneš k tomu počítaču a nájdeš tu infošky skôr ako v tej publikácii...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
monenko Pozri príspevok
Pýtala som sa stačilo toto napísať na začiatku..predsa môže existovať nejaké to knižné vydanie najpodstatnejších vecí draka-porady..ano asi by to bolo ponúknuté aj hneď na úvode stránky ale človek nikdy nevie..

vieš že sme o tom uvažovali, ale napriek možnej úspešnosti sa nám to vidí ako krok späť, koniec koncov je tu tá možnosť tlače...
Ale uvažujeme o určitom kompromise, ktorý by riešil takéto veci (viac neprezradím...)
0 0
monenko monenko

monenko je offline (nepripojený) monenko

katkaj Pozri príspevok
Monenko pokiaľ si "svoje" školenia nenašla tu na Porade tak skús cez vyhľadávač na internete. Určite niečo nájdeš Tu sme už všetci asi moc "zdrakovaný "
jj som už som hľadala no v Prešove nie je nič a keď áno tak jedine cez UPSVaR a keďže som zamestnaná táto možnosť neprichádza do úvahy a keďže aj študujem nemôžem si dovoliť cez mesiac len tak odísť..ale ďakujem snáď nájdem a raz sa aj ja pridám k Vám "zdrakovaným"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať