Zavrieť

Porady

Tlačivo

Vie mi prosím niekto povedať či sa dá niekde stiahnuť talčivo 3tvrťročný výkaz poistného na poistenie zodpovednosti zamestnávateľa za škodu pri pracovnom úraze a pri chorobe z povolania?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ata111 je offline (nepripojený) ata111

    ata111
    Tanenka, dúfam, že tento výkaz potrebuješ odovzdať za staré obdobia. Daj fax. číslo a pošlem Ti ho. Už druhý rok sa toto poistenie neplatí, ale to isto vieš.

    MIRKA je offline (nepripojený) MIRKA

    proste ja MIRKA
    ata111
    Tanenka, dúfam, že tento výkaz potrebuješ odovzdať za staré obdobia. Daj fax. číslo a pošlem Ti ho. Už druhý rok sa toto poistenie neplatí, ale to isto vieš.
    poistenie sa platí, ale mesačne a volá sa úrazové.

    metracik2 je offline (nepripojený) metracik2

    dlhorocna mzdarka a personalistka, ale vzdy sa rada nieco naucim a poducim. Zaroven, mozno aj ja budem vediet nieco poradit. ...viac metracik2
    na co to potrebujes?? Ved sa to uz nerobi, ale ak by si chcela za ine roky, mam v zasobe

    ata111 je offline (nepripojený) ata111

    ata111
    MIRKA
    poistenie sa platí, ale mesačne a volá sa úrazové.
    Trochu si vedľa Mirka, áno teraz je to pre soc. poisťovňu, ale žiadne kvart.tlačivá sa teraz nedávajú. Máme úrazové zahrnuté v mesačných výkazoch.
    Tanenka, prečo sa neozývaš a toľkí ti chceme pomôcť?

    MIRKA je offline (nepripojený) MIRKA

    proste ja MIRKA
    ata111
    Trochu si vedľa Mirka, áno teraz je to pre soc. poisťovňu, ale žiadne kvart.tlačivá sa teraz nedávajú. Máme úrazové zahrnuté v mesačných výkazoch.
    Tanenka, prečo sa neozývaš a toľkí ti chceme pomôcť?
    veď ja som nepísala, že sa štvrťročné tlačivá odovzdávajú !!!!!!!!!!!!!!

    ty si písala, že sa neplatí, tak som ťa opravila, že platí, ale mesačne a možno som zabudla podotknúť, že sa uvádza v mesačných výkazoch ako úrazové......, takže vôbec nie som vedľa!

    ata111 je offline (nepripojený) ata111

    ata111
    MIRKA
    veď ja som nepísala, že sa štvrťročné tlačivá odovzdávajú !!!!!!!!!!!!!!

    ty si písala, že sa neplatí, tak som ťa opravila, že platí, ale mesačne a možno som zabudla podotknúť, že sa uvádza v mesačných výkazoch ako úrazové......, takže vôbec nie som vedľa!
    Prepáč, asi som ťa v tej eufórii nepochopila.

    Tanenka je offline (nepripojený) Tanenka

    Tanenka
    Ďakujem Vám, už sme ho dostali, kolegovia to potrebovali pre nejakú firmu pretože mali kontrolu amajú to zle ...

    A samozrejme, že viem že sa to volá inak - resp. tie sa nepoužívajú.

    Všetkým Vám veľmi pekne ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.