Zavrieť

Porady

Stara maľovka.

dobrý deň. Po par neuspešných pokusov vymalovať RD som sa rozhodol oškrabať dole staru malovku, po dvoch vrstvach starej malovky ostala ešte tretia - fialova a prašná, ale čo sňou, umyť vodou - zmení sa mi izba na kupalisko? alebo ošmirglovat? Poraďte prosím.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    wildo Pozri príspevok
    dobrý deň. Po par neuspešných pokusov vymalovať RD som sa rozhodol oškrabať dole staru malovku, po dvoch vrstvach starej malovky ostala ešte tretia - fialova a prašná, ale čo sňou, umyť vodou - zmení sa mi izba na kupalisko? alebo ošmirglovat? Poraďte prosím.
    Mojím rodičom teraz maľovali byt. Maliar oškrabával asi 6 vrstiev farby. Tá posledná boli úplne nasiaknutá do betónu (zelenej farby), že sa nedala už zoškrabať. Tak maliari to napenetrovali, aby nový náter držal, a naniesli náter v dvoch vrstvách. Takže teraz majú peknú bielu kuchyňu a starý náter nie je vidno.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Fialovu farbu treba neutralizovat pripravkom Telsal. Je mozne, ze inak bude prerazaz cez novy nater.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Záleží aj na tom aký druh farby ste použili, Primalex a podobný bordel umyjete špongiou.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    220870 Pozri príspevok
    ......, Primalex a podobný bordel .....
    Na tuto temu sa uz toho rozoberalo. A co je lepsie od Primalexu?
    Alebo inak: kludne mi predved ako zmyjes Primalex plus tou špongiou.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Mal som obdobný problém. Treba dať všetko čo ide dole. Potom umyť mazľavým mydlom, stále handru vyplachovať, nechať vyschnúť a nakoniec penetračný náter (treba sa spýtať v predajni) a riedený duvilax ... Jeden náter. Vyschnúť a modliť sa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.