Zavrieť

Porady

prechod z RD na druhu matersku - najvyssia mozna materska

Prosim Vas, viete mi niekto poradit, cakam druhe dieta a toho casu som este na prvej rodicovskej dovolenke. Zajtra by ma mal lekar vypisat na druhu matersku a zamestnavatel mi bude potvrdzovat predpokladany prijem pre vypocet materskej. Zamestnavatel ma stale eviduje ako zamenstnanca, ale uz som trosku mimo sum a terminov, zaujimalo by ma, aka je maximalna mozna suma na matersku, teda, aky by som mala mat maximalne predpokladany prijem, aby mi vysla co najvyssia materska?
Dakujem za odpoved, nasla som tu vela prispevkov k teme materska, len bohuzial nemam vela casu na surfovanie a hladanie tej spravnej odpovede ....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    misina Pozri príspevok
    Prosim Vas, viete mi niekto poradit, cakam druhe dieta a toho casu som este na prvej rodicovskej dovolenke. Zajtra by ma mal lekar vypisat na druhu matersku a zamestnavatel mi bude potvrdzovat predpokladany prijem pre vypocet materskej. Zamestnavatel ma stale eviduje ako zamenstnanca, ale uz som trosku mimo sum a terminov, zaujimalo by ma, aka je maximalna mozna suma na matersku, teda, aky by som mala mat maximalne predpokladany prijem, aby mi vysla co najvyssia materska?
    Dakujem za odpoved, nasla som tu vela prispevkov k teme materska, len bohuzial nemam vela casu na surfovanie a hladanie tej spravnej odpovede ....

    Nech ti dá zamestnávateľ predpokladaný príjem 28.200 Sk (maximum je 28.142 Sk).

    misina je offline (nepripojený) misina

    misina
    Dakujem za odpoved, a materska stale predstavuje 55% z prijmu? teda by to bolo +/- 14000 Sk?

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    misina Pozri príspevok
    Dakujem za odpoved, a materska stale predstavuje 55% z prijmu? teda by to bolo +/- 14000 Sk?
    Áno, presne tak.

    misina je offline (nepripojený) misina

    misina
    Este posledna otazka, preco prave 28200? Keby som mala vyssi prijem, tak sa mi materska pocita aj tak maximalne z 28142 Sk?

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    misina Pozri príspevok
    Este posledna otazka, preco prave 28200? Keby som mala vyssi prijem, tak sa mi materska pocita aj tak maximalne z 28142 Sk?
    Áno, samozrejme, v tvojom prípade len z tohto maxima.

    prechod z RD na druhu matersku - najvyssia mozna materska

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.