Zavrieť

Porady

otazka

dobry den chcel by som sa spytat ze manzelka je na materskej dovolenke a popri tom pracuje na dohodu a male dievcatko mame v opatere na 4 hodiny denne u znamej ci k tomu nechodi nejaky opatrovatelsky prispevok ak ano kde sa to da vy bavit vopred dakujem a s pozdravom ostavam.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak manželka popri RD pracuje a dieťa je v opatere inej osoby, nezaniká jej nárok na rodičovský príspevok. Zhrnuté: dostane odmenu na dohodu, a RP, tak akokeby sa sama starala o dieťa do veku 3 rokov.

    manus je offline (nepripojený) manus

    Som kto som :-) manus
    kolomankraslan Pozri príspevok
    dobry den chcel by som sa spytat ze manzelka je na materskej dovolenke a popri tom pracuje na dohodu a male dievcatko mame v opatere na 4 hodiny denne u znamej ci k tomu nechodi nejaky opatrovatelsky prispevok ak ano kde sa to da vy bavit vopred dakujem a s pozdravom ostavam.
    Nerozumiem otázke. Máte malé dievčatko v opatere vy?, alebo vaše dievčatko opatruje známa? Príspevok pre manželku (rodičovský príspevok)?, alebo pre tú známu opatrovatelský príspevok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.