Zavrieť

Porady

Skype

Nainšalovala som si do nootbooku Skype a chcela by som poradiť,či na rozhovor potrebujem mikrofón,lebo ja druhého počujem ale on mňa nie.Ďakujem veľmi pekne, mám s Vašimi radami veľmi dobré skúsennosti,dokážete rýchlo a hlavne erudovane a zrozumiteľne poradiť.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
áno, mikrofón potrebuješ. Inač môžeš aj chatovať, kým si ho obstaráš.

RenataK je offline (nepripojený) RenataK

RenataK
Všetky nootbooky majú reproduktory, takže ty toho druhého počuješ, ale zrejme ten tvoj nemá mikrofón, tak ten si iba dokúpiš, stojí cca 100,- Sk a už by to malo byť OK.

Newww je offline (nepripojený) Newww

Človek Newww
Vacsina novsich notebookov ma aj mikrofon, len dafaultne byva nastaveny ako vypnuty. Skus sa pozriet v nastaveniach ci ho netreba iba zapnut. Alebo napis presny model notebooka a pozriem sa ci ten tvoj ma alebo nema micro.

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Maňuša
Newww Pozri príspevok
Vacsina novsich notebookov ma aj mikrofon, len dafaultne byva nastaveny ako vypnuty. Skus sa pozriet v nastaveniach ci ho netreba iba zapnut. Alebo napis presny model notebooka a pozriem sa ci ten tvoj ma alebo nema micro.
Môj typ je HP compaq nx 9020. Ďakujem.

Newww je offline (nepripojený) Newww

Človek Newww
Maňuša Pozri príspevok
Môj typ je HP compaq nx 9020. Ďakujem.
Tak tento notebook nema vstavany mikrofon, takze jedine externy. Ale pokial mozem odporucit kup si sluchatka s mikrofonom.

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Maňuša
Newww Pozri príspevok
Tak tento notebook nema vstavany mikrofon, takze jedine externy. Ale pokial mozem odporucit kup si sluchatka s mikrofonom.
Ďakujem.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.