Zavrieť

Porady

Videoškolenie na internete - Novela Zákonníka práce

admin
Dovoľte, aby sme Vám ako prví na Slovensku predstavili nový spôsob školenia prostredníctvom internetu a videa.

Viac info a ukážku nájdete tu:
Videoškolenie Novela Zákonníka práce - ukážka

Želám Vám príjemné sledovanie

editácia:
Školenie si teraz môžete aj objednať, viac info tu:
http://www.porada.sk/t61760-predaj-v...-spusteny.html

Každé videoškolenie je prístupné na 6 mesiacov a počas týchto mesiacov si môžete pozrieť video koľkokoľvek krát
Naposledy upravil Richard : 21.12.07 at 08:53
Usporiadat
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Super myšlienka ! úspora času. vyžaduje však rýchlejšie pripojenie.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Veľmi zaujímavá myšlienka. Nevýhodou pre záujemcov bude asi obmedzený prístup na net v prípade predplatených dát. Mne by sa takéto niečo celkom páčilo. Ale mzdy nie sú moja parketa. Počkám na DPH.

PS: Richard ako chceš zabezpečiť, aby pri jednej úhrade za videoškolenie nesedelo pri PC 20 účtovníkov? Vieš....slovenská mentalita.
Naposledy upravil účtovník 007 : 25.09.07 at 12:37
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

U mňa na jedničku! Chodí to výborne.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Práve som si to pozrela. Je to výborná myšlienka.

Ale tých 20 účtovníkov ma nenapadlo!? Ošetriť? Ako?
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Krásne Jožka počuť aj vidieť , výborný nápad !
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
cactus Pozri príspevok
Ale tých 20 účtovníkov ma nenapadlo!? Ošetriť? Ako?
Preto sa pýtam. Ale inak sa mi to veľmi páči.
0 0
Kuzelnicka Kuzelnicka

Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac
Perfektny napad
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
účtovník 007 Pozri príspevok
PS: Richard ako chceš zabezpečiť, aby pri jednej úhrade za videoškolenie nesedelo pri PC 20 účtovníkov? Vieš....slovenská mentalita.
Budem chodiť na inšpekciu

Teraz Vážne. Ak si kúpite DVD, tiež ho nemôžete "verejne" premietať. Rovnako je to aj s takýmto videoškolením. Nepredpokladám, že niekto bude tak uletený, že bude volať svojich známych, aby si to pozrel Ak je však v jednej firme viac účtovníkov, zabrániť sa tomu veľmi nedá.
Heslo poslať nebude môcť lebo to bude prístupné len pod jeho prístupovým menom a heslom, tak ako drak.

Podvodníkov sa však vždy nájde zopár.
Dvojité registrácie sa snažíme odchytávať, skutočne sa vyskytujú.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Vynikajúci nápad, konečne sa k nám vzdialeným od BA, bude prihovárať p. Mihál aj slovom nielen písmom. Keďže sa rada zúčastňujem seminárov, teším sa aj na tieto.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Musím zložiť svoj pomyselný klobúk pred vašou inovatívnosťou, ktorá sa mi teraz neuveriteľne hodí.

PS: Koľko bude asi stáť prístup k tomuto videu? Budú mať predplatitelia Draka na mzdy nejaké zvýhodnenia?
0 0
EPk EPk

EPk je offline (nepripojený) EPk

Teším sa. lebo na školenie som sa nedostala. Najviac sa mi páči , že si ho možem pozrieť kedykoľvek, keď budem mať trochu času a nie naraz.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Samozrejme, že draci budú zvýhodnení Ako ináč

Cena bude zaujímavá, čiže nižšia ako klasické školenia, cca polovičná oproti školeniam, ktoré organizujú iné agentúry. Ale zverejníme ju až štvrtok-piatok, kedy predpokladáme zahájenie predaja.

Bude stačiť prístup k videu na týždeň? Alebo si myslíte, že by ste mali mať prístup dlhšie?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Je to vynikajúca vec, mrzí ma však, že mám pomalý net a Jožko sa dostane k slovu len občas. No nejak to budem musieť poriešiť.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Richard Pozri príspevok
Bude stačiť prístup k videu na týždeň? Alebo si myslíte, že by ste mali mať prístup dlhšie?
Časovo obmedzené? No minimálne dovtedy, pokiaľ nebudú zmeny. Pre mňa týždeň iste nebude stačiť: 1. neobmedzený prístup na net mám iba z práce, čiže nadčasovať niekoľko hodín iba kvôli školeniu...
2. začiatok mesiaca asi nie je príliš najideálnejší ani pre mzdárov, ani účtovníkov (možno tak personalistov ).
Nechcem byť moc drzá, ale keď už si to predplatím, musím si nájsť čas na prezretie toho videa, čo bohužiaľ v tomto období nie je pre mňa to najdôležitejšie. No a v najbližšom období to bude niekedy v priebehu mesiaca, no určite nie kratšie obdobie.

Bolo by fajn mať upresnené podmienky ešte pred konkrétnou ponukou.
0 0
workerka workerka

workerka je offline (nepripojený) workerka

SUPER!!! SUPER!!! SUPER!!! ..... kto by to bol povedal, čo všetko sa ešte dá na našom malom Slovensku vymyslieť Skladám poklonu, len tak ďalej chlapci!!! Nech sa Vám darí ...

Platený prísup iba na týždeň? Nie je to málo? Prečo vlastne by mal byť prístup obmedzený časom? Čo keď si budem chcieť niečo vypočuť za dva mesiace? ... hmm ... no ja neviem. Taký archív by nebol zlá vec!
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Veď práve preto sa pýtam

Ok zvážim ten mesiac. Viac asi nie je potrebné. Za mesiac sa to snáď dá zvládnuť dokonca aj na dial-upe
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Richard Pozri príspevok

Bude stačiť prístup k videu na týždeň? Alebo si myslíte, že by ste mali mať prístup dlhšie?
Určite dlhšie, za týždeň sa niektorí ani nestačíme spamätať, že ubehlo 7 dní. A chlebíčky nebudú???
0 0
workerka workerka

workerka je offline (nepripojený) workerka

JankaO Pozri príspevok
Určite dlhšie, za týždeň sa niektorí ani nestačíme spamätať, že ubehlo 7 dní. A chlebíčky nebudú???
Janka, tak dobre schuti som sa už dávno nezasmiala Tie chlebíčky ma proste dostali .... v podstate ale máš pravdu aj to patrí k dobrému školeniu!!
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Trefa do čierneho. Len musím nainštalovať zvuk na môj PC.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Richard Pozri príspevok
Veď práve preto sa pýtam

Ok zvážim ten mesiac. Viac asi nie je potrebné. Za mesiac sa to snáď dá zvládnuť dokonca aj na dial-upe
Neviem Richard, či obmedzená platnosť nespôsobí nezáujem. Čo ak si za 2 mesiace zmyslím na nejakú pasáž a budem si ju chcieť pozrieť znova? Počkám, čo povedia na to ostatní.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať