Zavrieť

Porady

Videoškolenie na internete - Novela Zákonníka práce

admin
Dovoľte, aby sme Vám ako prví na Slovensku predstavili nový spôsob školenia prostredníctvom internetu a videa.

Viac info a ukážku nájdete tu:
Videoškolenie Novela Zákonníka práce - ukážka

Želám Vám príjemné sledovanie

editácia:
Školenie si teraz môžete aj objednať, viac info tu:
http://www.porada.sk/t61760-predaj-v...-spusteny.html

Každé videoškolenie je prístupné na 6 mesiacov a počas týchto mesiacov si môžete pozrieť video koľkokoľvek krát
Naposledy upravil Richard : 21.12.07 at 08:53
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Parádička. Teším sa na takéto školenia.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Skvelý nápad a školiť sa môžem kedy mám chuť.
0 0
fizzy fizzy

fizzy je offline (nepripojený) fizzy

Dobry napad,
len jedno mi bude chybat a to spatna vazba. Niekedy sa clovek chce opytat na konkretnu vec a tu to nepojde, jedine cez forum. Predpokladam ze nahravky budu z real skoleni, neviem ci tam vlozite aj otazky a odpovede zucastnenych ucastnikov. A tak.
Urcite rozhodne cena a moznost pristupu, ten neobmedzeny pristup by bol fakt super, jedinecny, alebo na pocet pristupov. No verim ze nieco dobre vymyslite

Vela zdaru.
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Nikdy som nebola na školení p.Mihála, žiaľ, hoci som mnohokrát chcela, časovo mi to napokon nevyšlo. Preto toto iba vítam a pridávam, že p.Mihál veľmi dobre prednáša. Jasne a zrozumiteľne. Pochvala patrí aj jemu. Tiež sa prikláňam k obmedzenému počtu prístupov na takéto školenie. Verím, že všetky technické požiadavky hravo zvládnete a bude to fajn. Držím Vám všetkým palce - super nápad.
0 0
Terezap Terezap

Terezap je offline (nepripojený) Terezap

SUPER nápad. To by mi ani vo sne nenapadlo. Už dlhšie koketujem s myšlienkou ísť na školenia p. Mihála, lenže keď človek musí cestovať, ísť do neznáma a medzi neznámych ľudí, tak od tohto nápadu upustí a ide na školenia, ktoré má vo svojom meste. A na videoškolenia môžem chodiť aj o polnoci a v kľude domova. Veľmi vítam tento nápad, pretože p. Mihál má dar vysvetľovania. Vie zrozumiteľne a jasne povedať to, čo je potrebné. Mnohí školitelia rozprávajú a nie je mi z toho jasné nič. Čo sa týka p. Mihála a jeho odpovedí či už na porade alebo na drakovi tak to je úplne super. Shvaľujem a už sa teším na prednášky.
0 0
apo apo

apo je offline (nepripojený) apo

Je to dobré. Ja si lepšie pamätám počuté slovo. Budem musieť zmeniť internet na bez obmedzenia prenesených dát.

Držíme krok so svetom.

apo
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Je to super už aby bol koniec týždňa teším sa vopred!!
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

No som asi jediná, ale mne to nefunguje. Kliknem na Jožka a objaví sa Vitajte...........atď, ak kliknem znova tak stránka nabehne zvova. Ak si chcem stiahnuť prehliadač videa nasmeruje ma to na Adobe a to už mám.
Čo s tým.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Dobre sa čítajú vaše reakcie...

O to viac sa teším na ďalší seriál školení "Novela zákona o sociálnom poistení a veselosti z toho vyplývajúce". Aj z neho bude určite video.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Videoškolenie je super! Včera som si tu ukážku pozrela. Len bohužiaľ, v práci mi to nejde. Doma áno. Ako si to mám v práci spojazdniť? Ukazuje mi len červený krížik v bielom poli a napísané Videoškolenie Novela Zákonníka práce a keď na to kliknem, tak nič. Zrejme to treba nejako nastaviť. Poradíte mi ako?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Usilovne s Richardom robíme posledné "strihy", čo nevidieť (zajtra) to bude.

Najlepší bude špeciálny "srandičkový" zostrih tých naj-scén zo školenia.
0 0
mina311 mina311

mina311 je offline (nepripojený) mina311

Super, super... aj ked zatial sme v praci len na dial-up-e.... ale uz cochvila mame prejst na wifi... tak dufam, ze ta rychlost bude ovela, ovela lepsia!!! Tesim sa na vsetky nasledujuce skolenia!
0 0
Janurka Janurka

Janurka je offline (nepripojený) Janurka

Či už tento spôsob školenia bude na internete týždeň, alebo dlhšie, vítam ho. Spravidla sú školenia jednodňové a ak si z nich má človek niečo odniesť, nestačí len počúvať, treba robiť poznámky. To sa dá aj tu. Ale zas je rozdiel sedieť v preplnenej miestnosti, veľakrát s účastníkmi, ktorí sa správajú ako deti v zákl. škole a bavia sa o všeličom, takže prednášajúceho nie je ani počuť - a sedieť doma s otvoreným zákonom a robiť si tie poznámky v kľude a ešte si pritom aj popíjať kávičku. Želám neskutočné množstvo dobrých nápadov.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

je to super, dufam, ze videoskolenia budu z roznych oblasti.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Veľmi sa mi páči tento spôsob školenia. Nerozmýšľali ste to vydať aj na DVD? Pre takých, ktorým raz počuť nestačí.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Predaj videa je spustený.

Bežná cena za školenie, ktoré ponúkajú rôzne školiace agentúry je cca 1.200, -Sk .
Cena nášho videoškolenia
  • 599,- Sk
  • 499,- Sk Zvýhodnená cena pre predplatiteľov encyklopédie mzdového účtovníka www.drak.porada.sk
Prístup k videoškoleniu si môžete objednať tu: Objednávka školenia (musíte byť prihlásení pod užívateľským menom a heslom na www.porada.sk resp. www.drak.porada.sk)
K cene nie je účtovaná DPH.
Naposledy upravil Richard : 28.09.07 at 09:58
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Aké sú obmedzenia tohto prístupu? Časové alebo počtom...?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Viac info v tejto téme:
http://www.porada.sk/t61760-predaj-v...-spusteny.html
0 0
Enrika Enrika

Enrika je offline (nepripojený) Enrika

Videoškolenie je výborná myšlienka, ibaže musíte reagovať rýchlejšie.
Ja som už na školení výkladu novely Zákonníka práce bola, ale keby som bola vedela, že v čase pred platnosťou novely sa dá zakúpiť videoškolenie, vôbec by som neváhala a túto ponuku využila.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Nabudúce budeme rýchlejší
Toto je vôbec prvý krát, takže je to skôr akýsi test, či je vôbec o niečo takéto záujem.
Pripravujeme aj ďalšie videoškolenia, napr. k účtovnej závierke za rok 2007. Informovať budeme vopred.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať