Zavrieť

Porady

Videoškolenie na internete - Novela Zákonníka práce

admin
Dovoľte, aby sme Vám ako prví na Slovensku predstavili nový spôsob školenia prostredníctvom internetu a videa.

Viac info a ukážku nájdete tu:
Videoškolenie Novela Zákonníka práce - ukážka

Želám Vám príjemné sledovanie

editácia:
Školenie si teraz môžete aj objednať, viac info tu:
http://www.porada.sk/t61760-predaj-v...-spusteny.html

Každé videoškolenie je prístupné na 6 mesiacov a počas týchto mesiacov si môžete pozrieť video koľkokoľvek krát
Naposledy upravil Richard : 21.12.07 at 08:53
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Rozalka Pozri príspevok
Veľmi sa mi páči tento spôsob školenia. Nerozmýšľali ste to vydať aj na DVD? Pre takých, ktorým raz počuť nestačí.
Nie zatiaľ neplánujeme DVD. Videoškolenie sa dá spustiť niekoľko krát opakovane, dokonca môžete v rámci videa preskakovať jednotlivé časti videa.
Videoškolenie je navyše rozbité na niekoľko videočastí, podľa jednotlivých téme prednášky.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Bude aj JÚ aj PÚ?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Myslíte účtovnú závierku? JU a PU?
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Ano závierku a so všetkým čo to obnáša. A ďakujem.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Bude aj so všetkým čo to obnáša - aj JU aj PU.
0 0
skocka skocka

skocka je offline (nepripojený) skocka

matka - podnikateľka
Richard Pozri príspevok
Predaj videa je spustený.

Prístup k videoškoleniu si môžete objednať tu: Objednávka školenia
Klikám na objednávku školenia a keď si chcem dať vytlačiť zálohovú faktúru, tak mi dáva zálohovú faktúru na "DRAK"-a a nie na videoškolenie.
Ako mám postupovať, keď chcem záväzne objednať videoškolenie a zárovaň si vytlačiť k tomu zálohovú faktúru?

Skočka
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
najskôr je potrebné zašktrnúť objednávku videoškolenia a dať uložiť zmeny úplne na konci formulára. Potom sa Vám objaví tlačítko zálohová faktúra na videoškolenie.
0 0
romanpp romanpp

romanpp je offline (nepripojený) romanpp

Skutočne veľmi dobrý nápad. Hneď som si to objednal.

To obmedzenie na dva mesiace sa mi javí ako čosi ťažko pochopiteľné. Nedochádza mi podstata toho, že o dva mesiace si to už nemôžem pozrieť.

Je to trest pre mňa? Za čo?

Alebo je to ochrana pre Vás? Ak áno, tak ochrana čoho a pred čím?

Téma konkrétneho videoškolenia je predsa vždy aktuálna a platná len počas určitej doby (napríklad do nasledujúcej novelizácie príslušných zákonov). Uvítal by som, keby konkrétne nahrávky boli kupujúcemu (teda mne) trvale k dispozícii (po ich úhrade). Naopak ak chcete ochrániť mňa pred omylom, mali by byť jednotlivé nahrávky veľmi jasne označené z hľadiska ich aktuálnosti.

Zreteľné označenie aktuálnosti a platnosti čohokoľvek na Porade mi dosť chýba od prvého pripojenia sa. Po určitej dobe je nutne potrebné mnohé staré príspevky zreteľne označiť ako príspevky neaktuálne, dokonca v mnohých prípadoch (práve v nadväznosti na zmenu zákona) neplatné a zavádzajúce. U väčšiny príspevkov je možné po určitej dobe vymedziť ich platnosť (od - do) a niekde v hlavičke príspevku to výrazne uviesť.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Vďaka za názor.
Viem, že to je zvláštne - obmedzovať prístup, ale ja nevidím veľmi praktický dôvod na to aby sa to ponechávalo dlhšie.
Vidím v tom skôr riziká
- pre nás to je údržba a obsadenosť diskového priestoru (ktorý treba stále napríklad aj zálohovať atď.). Ďalej je to aj poskytovanie podpory pre predplatiteľov a vznik záväzkov na dlhé obdobie. Tieto faktory by zbytočne zvyšovali cenu školenia...
- pre Vás neaktuálnosť - kľudne sa môže zmeniť malý obsah a už sa môže video považovať za neaktuálne (napríklad, už teraz sme vystrihli niečo čo už nebolo aktuálne a to prešli len dva týždne od nahrávky).
Prakticky je nerealizovateľné aktualizovať video, alebo ho označovať za neaktuálne... Ako kontrolovať obsah na "akékoľvek" zmeny v zákone?

Na vždy aktuálny obsah tu máme draka - tam to funguje presne podľa toho čo ste popísali. Ak sa niečo zmení, zobrazí sa tam aktuálna verzia, plus historická verzia.
Na Porade nie je možné robiť takúto službu. Vyhľadávanie je robené tak že najnovšie príspevky sú prvé. Ak čítate starý príspevok, musíte zvážiť jeho vek...

Akokoľvek porovnáte videoškolenie voči klasickému školeniu, dva mesiace prístupu Vám klasické školenie nikdy neposkytne

Každopádne nevylučujem, že vznikne archív školení aj s dlhším prístupom...
0 0
apo apo

apo je offline (nepripojený) apo

romanpp Pozri príspevok

Zreteľné označenie aktuálnosti a platnosti čohokoľvek na Porade mi dosť chýba od prvého pripojenia sa. Po určitej dobe je nutne potrebné mnohé staré príspevky zreteľne označiť ako príspevky neaktuálne, dokonca v mnohých prípadoch (práve v nadväznosti na zmenu zákona) neplatné a zavádzajúce. U väčšiny príspevkov je možné po určitej dobe vymedziť ich platnosť (od - do) a niekde v hlavičke príspevku to výrazne uviesť.
Dal som súhlas s romanpp v tom, že ak by sa dalo vyriešiť označenie aktuálnosti príspevkov veľmi by to pomohlo. Hlavne pri vyhľadávaní v niektorej porade sa môže surfovač po Porade nechtiac dostať k neaktuálnym informáciám.

My prispievači do Porady by sme mali využívať možnosť uzavierať témy, aby sa nestalo, že príspevky na začiatku sú v rozpore s poslednými príspevkami VPLYVOM legislatívnych zmien. Ako začínajúci poraďák som mal s tým dosť problém.

apo
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Keď som si objednal a aj zaplatil videoškolenie za aký čas môžem očakávať povolenie prístupu k plnej verzii?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Na druhý deň sa robia aktivácie za platby, ktoré boli pripísané na účet v predošlom dni.
0 0
anna sevcikova anna sevcikova

anna sevcikova je offline (nepripojený) anna sevcikova

Je to výborne a fantastická úspora času. Veľmi rada si vždy prečítam všetky príspevky i školenia čo sa týka od RNDr. Mihála.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ohlasy od tých, čo si už videoškolenie pozreli?

(...nás v práci posúvajú ďalej)
0 0
Janščová Janščová

Janščová je offline (nepripojený) Janščová

Je to ozaj výborne, mne to funguje tiez na 100 %. Urcite si objednam tieto školenia. Dovi Ala
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
A ako sa dozviem, že už mám povolený prístup?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Skús, či sa vieš dostať sem:

http://www.porada.sk/view.php?pg=skolenienzp
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
zaplatila som včera priamo na účet a neviem sa tam dostať......asi som netrpezlivá
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Asi mám pomalú banku. Platil som 28.9., a ešte nemám prístup.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Aj Richard má len jeden pracovný čas a ten nie je vždy od 0:00 do 24:00, treba "sekundičku" počkať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať