Zavrieť

Porady

Slovenský raj - túry

Ahojte,

som tu vlastne prvy krat a pokusam sa o prvy dotaz na Vas. Teraz cez vikend sa chystame turistikovat do Slovenskeho Raja. Boli sme tam v lete a velmi sa nam tam pacilo. Boli sme uchvateny. Urobili sme Prielom Hornadu a Suchu Belu. Teraz rozmyslame nad Velkym Sokolom, Sokoliou dolinou a nad Pieckami. Co by ste odporucili?

dakujem

Lubica
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lubicat je offline (nepripojený) lubicat

    Vzdy s usmevom na perach .... ...viac lubicat
    Dakujem. Tes si tiez pozrieme. Ale je to len kratka tura. Tak potom skombinujem cosi aj ine. mozno smerom do sokolej doliny )))

    Ala je teraz online Ala

    Ala
    Doporučujem Sokoliu dolinu - je to velmi pekna túra - rebriky su tam dosť strmé a dlhé, ale vyliest hore je fantazia. Len musi byt pekne počasie.

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    Rovnako môžem odporúčať dolinu Piecky, prešla som ju toto leto, tiež bola úplne nádherná, úžasná... možno pri rozhodovaní pomôže stránka www.slovenskyraj.sk, kde môžeš vidieť fotogalériu z jednotlivých roklín...

    lubicat je offline (nepripojený) lubicat

    Vzdy s usmevom na perach .... ...viac lubicat
    Dakujem Bendži za odpoved. UZ som pozerala tu stranku a preto som sa nevedela rozhodnut. Budeme byvat v Hrabusiciach, tak potom podla toho asi rozhodneme. Dame jeden den Piecky alebo Velky Sokol a druhy den pozrieme ten Tomasovsky vyhlad. len dufam, ze bude to slubovane slniecko na vikend

    Lubica3 je offline (nepripojený) Lubica3

    Lubica3
    Tak ti želám, aby Vám vyšlo hlavne počasie, do Raja chodíme každý rok, je to naša srdcovka a ak ti môžem doporučiť v prípade upršaného počasia - obehnite ho autom cez SNV na Mlynky-Dedinky - tam je Zajmarská roklina /jedna z najkrajších a v podstate ste hneď v nej/, ak sa vám nebude chcieť ísť pešo dole, je tam z Geráv lanovka a takisto máte kúsok aj Dobšinskú ľadovú. Víkend je žial málo. Prípadne, ak ste v Hrabušiciach chodte cez prielom Hornádu k lanovému mostu a odtial hore Kláštorskou roklinou na Kláštorisko.

    Jozef K je offline (nepripojený) Jozef K

    Jozef K
    Prajem prijemny vikend !
    Velky Sokol je trocha narocny, ale neskutocne nadherny. Z Hrabusic na Piecky to mas za rohom. Ak mas trocha casu navstiv info centrum v Spisskej n. Vsi a si v obraze. Neobuvaj silonove ponozky, lebo prides o nohy. Ako kolvek sa budes bat vysky neboj sa na rebrik vyliezt. Budes obdarovana nadherou. Tomasovsky je len ceresnicka na jedno doobedie.
    AHOJ

    Jozef

    lubicat je offline (nepripojený) lubicat

    Vzdy s usmevom na perach .... ...viac lubicat
    Dakujem vam vsetkym za super tipy. nakoniec sme si vybrali Velky Sokol a zvladli sme ho.Ale pravdupovediac, neviem ci by som v najblizsej dobe ho isla znova Jozef ako pises bol dost narocny, no zabojovali sme. Tak sme sa znicili, ze Piecky sme v nedelu nesli. boli sme pozriet na ceste do ba vo vratnej doline lanovkou Chleb a od tial Fatransky Velky krivan.

    Jozef K je offline (nepripojený) Jozef K

    Jozef K
    Ahoj !
    Dlho som na porade nebol, preto az teraz.
    gratulujem za zvladnutie Sokola. len tak dalej.
    Jozef

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Je dobré ale si všímať aj nasledovné ...

    Uzávera lokalít zobrazuje zoznam lokalít, ktoré sú buď neprechodné, uzavreté alebo prechodné s obmedzením.
    http://www.slovensky-raj.sk/?allamsg&eid=&

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.