Zavrieť

Porady

Predaj videoškolenia spustený

admin
Dovoľte, aby som Vás pozval k obrazovkám Vášho počítača a Vášho pohodlného kresla k pozeraniu videoškolenia "Novela Zákonníka práce".
Prístup k videu bude 2 mesiace 6 mesiacov od aktivácie.

Bežná cena za školenie, ktoré ponúkajú rôzne školiace agentúry je cca 1.200, -Sk.
Cena nášho videoškolenia
  • 699 - 899,- Sk
  • 499 - 699,- Sk Zvýhodnená cena na mzdové školenia pre predplatiteľov encyklopédie mzdového účtovníka www.drak.porada.sk
Prístup k videoškoleniu si môžete objednať tu: Objednávka školenia (musíte byť prihlásení pod užívateľským menom a heslom na www.porada.sk resp. www.drak.porada.sk)
K cene nepripočítavame DPH (nie sme platiteľmi).
Naposledy upravil Richard : 15.12.08 at 12:16
Usporiadat
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak teraz som už fakt popletená. V objednávke je klauzula: "Objednávka - Videoškolenie Novela Zákoníka práceZaškrtnutím tohoto políčka si záväzne objednávate prístup k videoškoleniu do 31.12.07."

Takže do 31.12.07 si môžem kedykoľvek objednať toto videoškolenie a od aktivácie tejto objednávky budem mať 2 mesiace prístup k videoškoleniu? Chápem to správne?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pardon, žu som to tam opravil.
Prístup je na dva mesiace. Ešte nie je rozhodnuté dokedy budeme predávať toto videoškolenie. Predpoklad je do konca novembra, najneskôr do konca decembra - pričom prístup bude na 2 mesiaceoprava: 6mesiacov.

Prístup na počet videní nie je vhodný, pretože tak či tak by sme to museli limitovať aj časom, keďže niekto by si počet prístupov nemusel vyčerpať a vtedy by sme kvôli tomu museli nechať produkt stále "živý".
Zatiaľ je to prvé video, uvidíme ohlasy, možno doplníme časový prístup aj o počet videní.
Naposledy upravil Richard : 05.10.07 at 17:47
0 0
skolitel skolitel

skolitel je offline (nepripojený) skolitel

Ahoj Richard, na nasledovné sa chcem popýtať, lebo okrem jednej Tvojej poznámky o tom nikde nie je žiadna zmienka ani v samotnej objednávke:
"Ešte som zabudol dodať, že ku (video)školeniu budú aj študijné materiály (tak ako ku klasickému).Richard"
1,Ako sú riešené tie študijné materiály?
2,Sú tiež nejako časovo obmedzene?
Ďakujem Mo
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Študijný materiál je vlastne podklad - súbor vo worde, ktorý dostávali účastníci "klasického" školenia v papierovej podobe a je k dispozícií voľne na stiahnutie.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ešte by som rád podotkol, že vzhľadom na ohlasy predlžujeme dobu prístupu k videoškoleniu na 6 mesiacov. To platí aj spätne pre všetkých, ktorí prístup už majú.
Rozmýšľam aj nad technickým riešením archívu videoškolení, ale nehcem momentálne nič sľubovať, pretože každý sľub je pri platenej službe záväzný a nemôžeme sa momentálne zaväzovať k "donekonečnej" službe...
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Páči sa mi ten nápad s videoškolením. Chcem sa spytať je to vlastne školenie o novele zákonnika práce akože jednodenné a to bude sprístupnené v tej sume poplatku v danom období , alebo je to rozvrhnuté na viac školeni? Ja by som privítala viac školení trebars 2 - 3 školenia k danej téme, alebo keď aj viacej tém ktoré sú "horúce" na obzore vždy sa také nájdu, a urobiť balík školeni za určitú sumu. To je len môj názor. Ja si však určite predplatím toto školenie. Vďaka za dobrý nápad p.Mihál.
0 0
saluto saluto

saluto je offline (nepripojený) saluto

To videoškolenie som si hneď objednala, ale mám jednu doplňujúcu otázku: Na školení v Košiciach v septembri spomínal p.Mihál niečo o predplatnom na draka na mzdy na ďalší rok a o prípadnej zľave /už síce nie takej ako pri predchádzajpcom predplatnom/ pre predplatiteľov, ak by bola objednávka uskutočnená do konca roka. Mohla by som k tomu vedieť nejaké bližšie informácie?
Ďakujem a prajem pekný deň!
0 0
Libusa Libusa

Libusa je offline (nepripojený) Libusa

Uvažujete o tom že by ste pripravovali aj videoškolenia na iné témy. DPH, Daň z príjmov PO, Sociálne a zdravotné poistenie? Takéto školenia navštevujem opakovane a určite by som privítala, keby som si to mohla pozrieť z pohodlia kancelárie.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Richard Pozri príspevok
Ešte by som rád podotkol, že vzhľadom na ohlasy predlžujeme dobu prístupu k videoškoleniu na 6 mesiacov. To platí aj spätne pre všetkých, ktorí prístup už majú.
Rozmýšľam aj nad technickým riešením archívu videoškolení, ale nehcem momentálne nič sľubovať, pretože každý sľub je pri platenej službe záväzný a nemôžeme sa momentálne zaväzovať k "donekonečnej" službe...
super!
ďakujeme
0 0
Martina2 Martina2

Martina2 je offline (nepripojený) Martina2

Kedy planujete dalsie videoskolenia - z oblasti dani a uctovnictva? dakujem
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Zajtra napíšem viac,

zatiaľ je potvrdený termín školenia na Účtovnú závierku PU 2007 + pripravované zmeny v postupoch účtovania na rok 2008.
http://www.porada.sk/calendar.php?do...2007-12-11&c=4
Termín je 11.12.2007, miesto konania Bratislava
Následne, dva tri dni na to bude k dispozícii spracované videoškolenie. Účastníci školenia získajú aj prístup k videoškoleniu zadarmo.

Účtovnú závierku v jednoduchom účtovníctve potvrdím zajtra, mala by sa konať v Bratislave 7.12.2007 a následne prístupná ako videoškolenie.
Naposledy upravil Richard : 02.11.07 at 10:44
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Takže už je potvrdený aj termín na Jednoduché účtovníctvo.

Samotné školenie je v Bratislave, viac info tu:
http://www.porada.sk/calendar.php?do...&day=2007-12-7

Videoškolenie bude k dispozícii následne 2-3 dni. Účastníci školenia získajú aj prístup k videoškoleniu zadarmo.

Okrem účtovnej a daňovej závierky bude na prednáške aj prehľad zmien v postupoch účtovania od 01.01.2008
Naposledy upravil Richard : 02.11.07 at 10:50
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Samé výborné správy. No ja asi uprednostním videoškolenie. Cena videoškolenia sa bude pohybovať v takých relácia ako bolo pri prvom videoškolení, alebo sa bude meniť?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Videoškolenia budú po 599,- Sk, doplním túto info aj na videostránku
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Chcem sa spýtať... pred nejakým časom som si kúpila prístup k prvému videoškoleniu, ktoré by malo byť aktívne 6 mesiacov (?). Zatiaľ som ho nestihla pozrieť a neviem, kedy budem mať naň čas. Budete ma vedieť upozorniť, že mi tých 6 mesiacov za nejakú dobu "vyprší", alebo si to budem musieť odsledovať sama?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Chcem sa spýtať... pred nejakým časom som si kúpila prístup k prvému videoškoleniu, ktoré by malo byť aktívne 6 mesiacov (?). Zatiaľ som ho nestihla pozrieť a neviem, kedy budem mať naň čas. Budete ma vedieť upozorniť, že mi tých 6 mesiacov za nejakú dobu "vyprší", alebo si to budem musieť odsledovať sama?
Pozri si nasledovné:
Moje konto - nastavenia - rôzne - platený prístup. Tu máš uvedené všetky predplatené veci, a termíny platnosti predplatného.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ďakujem smith.

Ale ja tam mám iba dva mesiace prístup na videoškolenie. Dúfam, že je to chyba iba nedopatrením a prístup budem mať sľúbených 6 mesiacov.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
samozrejme, aktivácia bola ešte dvojmesačná ale bude to predĺžené
Veď som to predsa sľúbili aj spätne...
0 0
jankapl jankapl

jankapl je offline (nepripojený) jankapl

Dobry den. Na zaciatok chcem povedat, ze videoskolenie (ZP) je SUPER a mame ho uz predplatene. Pristup 6. mesiacov je dobry napad. A este jedna otazocka, mozeme si napr. Uctovna zavierka 2007 podvojne uctovanictvo a Uctovna zavierka 2007 jednoduche uctovnictvo objednat spolu a na jednu fakturu?
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ako si mám objednať videoškolenie, nejako sa v tom nemôžem vyznať, chcela by som aj účt.závierku 2007 v JU aj v PU, díky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať