Zavrieť

Porady

Pochopenie uctovnictva

Ahojte,

uz rok sa venujem vlastnemu podnikaniu s tym, ze uctovnictvo davam robit externej firme. Kedze som velmi rychlo pochopila, ze v dnesnej dobe je nevyhnutne uctovnictvu aj naozaj rozumiet, rozhodla som sa, ze sa do toho pustim. Zakladne principy samozrejme ovladam, rada by som si vsak uctovnictvo nastudovala do hlbky.

Moja otazka teda znie, ci by ste mi nevedeli odporucit nejaku dobru literaturu, ktora by mi pomohla. Alebo mam porozmyslat o nejakom serioznom uctovnom kurze? Ako ste sa naucili uctovat vy?

Dakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    sonjulla Pozri príspevok
    Ahojte,

    uz rok sa venujem vlastnemu podnikaniu s tym, ze uctovnictvo davam robit externej firme. Kedze som velmi rychlo pochopila, ze v dnesnej dobe je nevyhnutne uctovnictvu aj naozaj rozumiet, rozhodla som sa, ze sa do toho pustim. Zakladne principy samozrejme ovladam, rada by som si vsak uctovnictvo nastudovala do hlbky.

    Moja otazka teda znie, ci by ste mi nevedeli odporucit nejaku dobru literaturu, ktora by mi pomohla. Alebo mam porozmyslat o nejakom serioznom uctovnom kurze? Ako ste sa naucili uctovat vy?

    Dakujem za pomoc
    http://www.porada.sk/t8703-svokrina-...rina+kuchy%F2a

    --------
    Veronika

    uko je offline (nepripojený) uko

    uko
    v knihe Analýza účtovnej závierky alebo Podvojné účtovníctvo podnikateľov od prof. Šlosárovej sú dobre zhrnuté a vysvetlené účtovné zásady

    Pochopenie uctovnictva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.