Zavrieť

Porady

nahradne volno za nadcas vybrate vopred

Dobry den, je mozne aby som zamestnancovi dala tento mesiac asi 30 hodin nahradneho volna, s tym, ze mame dohodu, ze v buducom mesiaci to nadrobi - co mu samozrejme nebudem ratat ako nadcas, lebo si nadraba volno.
(chcem vediet ci to moze byt takto otocene, ze najprv volno, potom praca)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Olgica je offline (nepripojený) Olgica

    Olgica
    Malo by to byť opačne, ale ak sa obe strany dohodnú tak sa to dá.
    Ale ak mu dáš v jednom mesiaci 30h voľno - zaplatíš mu to ako keby pracoval? a v ďalšom mesiaci si to nadrobí a už mu to platiť nebudeš? lebo nerozumiem, že mu to chceš v bud.mesiaci zaplatiť ako nadšas.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    brikina Pozri príspevok
    Dobry den, je mozne aby som zamestnancovi dala tento mesiac asi 30 hodin nahradneho volna, s tym, ze mame dohodu, ze v buducom mesiaci to nadrobi - co mu samozrejme nebudem ratat ako nadcas, lebo si nadraba volno.
    (chcem vediet ci to moze byt takto otocene, ze najprv volno, potom praca)
    Ja by som takéto černoty nedoporučoval. Ak potrebuje voľno, nech si zoberie dovolenku. Ako si môžeš byť istá, že ďalší mesiac bude robiť nadčas?

    ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

    som kto som ZDENIELA
    No neviem, ja by som mala tiež dosť veľké obavy, či aj druhá strana splní čo sľúbila. Povedzme si 30 hod je fakt dosť.
    Voľno sa užíva dobre, ale čo potom, keď bude treba dlh splatiť ???
    Neviem toto chce asi individuálny prístup. Ty musíš vedieť lepšie ako my, čo je to za človeka...

    nahradne volno za nadcas vybrate vopred

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.