Zavrieť

Porady

súrne - poradte čo na večeru ukuchtiť

Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Prosím už strácam fantáziu, poradte čo narýchlo ukuchtiť dnes na večeru - hocičo čo vás napadne. nie moc náročnééééé. vďaka.
Usporiadat
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Ja mám oproti stánok s langošmi
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Chlebík vo vajíčku. Do vajíčok môžeš pridať rôzne koreniny a bylinky, ozvláštni to chuť.
Alebo pomazánky, alebo ako my mávame doma často: párky.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
U nás sú párky jeden deň v týždni tiež , lebo kuchárka štrajkuje
0 0
dencika dencika

dencika je offline (nepripojený) dencika

Na kocky nakrájaj eidam, pridaj olivy s (kápiou, ...) a umy hrozno. Rýchle a celkom to chutí. Môj manžel to má rád.
0 0
Miminko Miminko

Miminko je offline (nepripojený) Miminko

mladé žieňa stále zahrabané prácou ...viac
alebo uvar nejaké dobré cestoviny...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

V sade nám rastú václavky. Urobím ich na vajíčku. Mám urobiť viac?
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Kazu Pozri príspevok
V sade nám rastú václavky. Urobím ich na vajíčku. Mám urobiť viac?
vďaka, ale už som vislala dcéru s manželom po tie párky. ale vďaka......oceňujem to.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Keď mám náladu párky pripravujem takto:
z vyvaľkaného lístkového cesta vykrajujem pásiky, ktorými obalím párky, potriem rozšlahaným vajcom a upečiem
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

TOKY Pozri príspevok
Keď mám náladu párky pripravujem takto:
z vyvaľkaného lístkového cesta vykrajujem pásiky, ktorými obalím párky, potriem rozšlahaným vajcom a upečiem
Išlo o rýchlosť, ale inak fajn.
0 0
nanik nanik

nanik je offline (nepripojený) nanik

Mne keď ide o rýchlosť na večeru,mám vždy v mrazničke nejakú zálohu. Keď sa niečo varí,ako napr. buchty na pare,zem.placky,obaľený syr,udusené mäso a pod. samozrejme keď je čas vždy toho urobím viac a dám aj do mraziaka.Keď nie je chuť variť,vyberie sa.Ale ak by nebolo nič v mraziaku tak rýchla večera by bola zemiaky na cibulke so zakysankou,nejaká cestovina s makom,tvarohom,syrokrémom,alebo hrianky s cesnakom a čajom.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
tento recept uz bude len asi na zajtra
Urobim si obycajne halusky z vajca , muky, soli a vody - uvarit. Medzitym si na masle podusim vela cibule az do sklovita, na to dam tie halusky, premiesam a postruham nejaky udeny syr na hrubo /aj viac druhov, vsetko co mi v chladnicke zavadzia/, cim viac tym lepsie a zapeciem do ruzova. Dolozim nejaky salat. Tak zajtra dobru chut.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Pohar Pozri príspevok
Prosím už strácam fantáziu, poradte čo narýchlo ukuchtiť dnes na večeru - hocičo čo vás napadne. nie moc náročnééééé. vďaka.
no a zajtra prezraď, čo si ukuchtila
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
http://www.porada.sk/t28716-vecera.html
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ja som urobila rezance so sladkou kapustou. Ušlo to.
0 0
Soňula Soňula

Soňula je offline (nepripojený) Soňula

U nás sa vždy v piatok upratuje, takže na varenie niet času. Preto robievam krupicovú kašu, uvarím klobasu, alebo už spomínané párky, zemiaky s kyslým mliekom. Myslím, že je to podobné, ako radili " tý" vyššie. Ale aaj ja mávam také obdobie, volám to " okno na varenie", že ma absolutne nič nenapadne, čo mám variť.
0 0
chiarca chiarca

chiarca je offline (nepripojený) chiarca

Uvar rurkovitú cestovinu,zatial kym sa vari priprav si bešamelovú omáčku. a narež pásiky z dvoch kuracich prsíčok, šampiony ,orestuj ,sced cestovinu, zalej bešamelovou omáčku,okorenene prsíčka a nastrúhaj syr kým je to všetko dobre horuce. a podávaj. Príprava trvá cca 20-30 min dobrú chuť!
Naposledy upravil chiarca : 11.10.07 at 21:08
0 0
lukina lukina

lukina je offline (nepripojený) lukina

Nediétna večera za 2 minúty : vytiahnuť z chladničky oravskú slaninu, pridať na lopár cibuľu, horčicu, chlieb a urobiť koníčky, či vojačikov.Vždy nám to chutí.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Moja priateľka raz z núdze na chate vymyslela veľmi dobré(podľa mňa) jedlo. Okrem zemiakov, múky, sušených húb a kyslej smotany nemali nič iné a tak vymyslela:
Sušené huby dlhšie povariť vo väčšom množstve osolenej vody, scediť do ďalšieho hrnca. V hubovej vode uvariť strapačky. Po odkvapkaní premiešať s hubami, omastiť maslom a pridať kyslú smotanu. Trochu ohriať a večera je hotová.
1 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Ja robievam pomerne rýchlu pomázanku alebo šalát - kedy ako sa podarí - a zároveň aj vyčistím chladničku ad zbytkov syru(eidam, nátierkové syry), salámov.Čo sa dá nastrúham ostatné pokrájam, dám smotanu, kápiu prisolím a nastrúham hodne cesnaku. Toto je večera:Čo dúm dá.
0 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

Keď sa mi v sobotu nechce nič pracnejšie variť a sardinky mi nechutia, tak si urobím huby (akékoľvek - šampiňóny, hlivy) na cibuľke a paprike - ako gulášik. Zmiešam s uvarenými cestovinami a zapečiem. Na vrch môže byť ešte strúhaný syr a zelená vňať. Vačšinou sa na posedenie zjedia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať