Zavrieť

Porady

súrne - poradte čo na večeru ukuchtiť

Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Prosím už strácam fantáziu, poradte čo narýchlo ukuchtiť dnes na večeru - hocičo čo vás napadne. nie moc náročnééééé. vďaka.
Usporiadat
12janci12 12janci12

12janci12 je offline (nepripojený) 12janci12

Svet je čím ďalej čudnejší. Vadí mi, že ak rozprávam spisovne, tak mi ľudia nerozumejú, že ja nerozumiem tej spúste angličtiny čo miešajú do slovenčiny, vadí mi reklama na každom kroku. Nerozumiem ľudom čo si myslia že peniaze sa "zarobia" nejakým vkladom do fondu či akcií a nie prácou. Ďakujem ľuďom čo sú ešte stále normálny a bojujú za správne veci. ...viac
nové zemieaky pečené v rúre s dresingom (smotanový jogurt, reďkovky, uhorka, nová cibuľka, pažitka nadrobno nakrájané)- rýchle , nenáročné, dobrú chuť.
2 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

totalne rychlovky.:
udena ryba;
prazenica s hubami, s paprikou,syrom,slaninou......alebo aj vsetko dokopy;
plnena bageta/maslo,syr,sunka-moze sa zapiect v rure,na to rozna zelenina prip.dresing;
chlieb s volskym okom alebo varenym vajickom,daka udenina;
cestovina-makova,orechova,tvarohova,smotanova,kakaova-na sladko;s padajkovou omackou,s hubovou omackou,syrovou omackou,carbonara,vajickova......na slano
pica/z mrazaka v zasobe alebo kupena..../
natierky s dobrym pecivom
tousty,hrianky,zapekanky
parky,klobaska
sedliacka omeleta/alebo akakolvek ina/
ovsenna ci krupicova kasa

dlhsie trvajuce ale dost rychle:
bolonske spagety
spenat s volskym okom a varene zemiaky
vajickova polievka
paradajkova polievka so syrom
cesnakova polievka
kuracie sote/na rozne sposoby/
rizoto/zeleninove alebo i mäsove/
zemiakove placky
palacinky,lievance
bryndzove halusky
zapekany karfiol so syrom
zapekane zelene nakladane strucky so syrom
smazeny syr,sampiony,cukety
ryba-akakolvek je velmi rychlo hotova
fasirky alebo mlete rezne so syrom
fasirky z tofu
nadievka/smazena-je najrychlejsia,varena ci pecena-trva trochu dlhsie/
dusena kuracia ci zajacia pecen
marinovane spizy
Naposledy upravil osky : 27.06.10 at 23:21
5 0
oriesok oriesok

oriesok je offline (nepripojený) oriesok

žena-optimista
Hrianky trochu ináč:
Starší chlieb nakrájaš,na oleji opečieš, opečený potrieš z obidvoch strán cesnakom, kečupom, na to dáš volské oko,posypeš nadrobno pokrájanou posolenou cibuľkou.Ešte na efekt, aj chuť, jemne posypeš červenou mletou paprikou. Poznámka: aj to vyzerá, aj chutí!!! A ešte lacné a bez straty času.Dobrú chuť!
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Orestovaná cibuľka, na nej udusené nadrobno pokrájané čerstvé žlté struky /oboje z vlastnej záhrady - bio /, prípadne 1-2 šampióny, pridať vajíčka - osoliť + pečivko alebo upečené mladé zemiačiky v šupke /výnimočne tiež z vlastnej záhradky/ - mňam, mňam, mňam... celkom rýchle, chutné, zdravé, lacné...
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Quinoa s kečupom - 15 min
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Orestovaná cibuľka na slaninke + cestovina + hrudkovitý tvaroh, 20 min, vonia celý barák
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dobry napad, skusim aj ja.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

toho roku sa urodilo vela malin.
dnes si moj muz rozkazal palacinky,len tak naplnene malinami zmiesanymi s troskou cukru.uznavam ze to bolo super osviezujuce a zasytilo,i ked ja som zjedla len jednu,ako dezert-vecerala som udenu rybku.
maliny boli z chladnicky a palacinky sme nechali trosicku vychladnut z tej najväcsej pary.moj drahy sa nevedel dojest.....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ja som uvarila puding z dvoch litrov mlieka. Z jedného litra čokoládový, z druhého litra vanilkový, guľaté piškóty som potreba pikantným džemom a vždy medzi dve piškóty som vložila koliesko banánu. Vyšlo toho do dvoch veľkých mís. Ten pán čo u mňa býva už jednu misu pudingu stihol zlikvidovať a druhú si nachystal k televízoru. Do polnoci to sprace, ani sa mi neujde a ešte sa bude tváriť, že to robí pre moje dobro
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No ja som dnes pozvala moju rodinu neplánovane na zmrzlinu...
A ten puding som robila predvčerom - ešte sa ma dcéra pýtala, že načo ho toľko robím... večer boli v drese samé misky a poháre... Sused mi prehodil cez plot za dve hrste egrešov - inak by sa nezjedli, tak som ich rozmixovala s trochou cukru a dala na tie pudingy s piškótami - osviežujúce, kyselkavé ...
0 0
ekomama ekomama

ekomama je offline (nepripojený) ekomama

chlieb maslo cibula sol mnam.
0 0
olio olio

olio je offline (nepripojený) olio

Obyčajné čerstvé rožky nakrájať na kolieska, jemne potrieť maslom, dať do rúry trocha zohriať, vysypať na tanier a poliať riedkym vanilkovým pudingom zo Zlatého klasu...

Dukátové buchtičky to nie sú, ale narýchlo potešia.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

olio Pozri príspevok
Obyčajné čerstvé rožky nakrájať na kolieska, jemne potrieť maslom, dať do rúry trocha zohriať, vysypať na tanier a poliať riedkym vanilkovým pudingom zo Zlatého klasu...

Dukátové buchtičky to nie sú, ale narýchlo potešia.
ja toto obcas praktizujem,ked nam ostane suchsia vianocka alebo croisanty.je to dobre.
0 0
Ančika Ančika

Ančika je offline (nepripojený) Ančika

Anna M
Uvarené nové zemiačiky, najlepšie sú maličké celé (ošúpe ich manžel) posypeme troška posoleným tvarohom, pažítkou, hojne polejeme opraženou slaninkou.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

osky Pozri príspevok
ja toto obcas praktizujem,ked nam ostane suchsia vianocka alebo croisanty.je to dobre.
Tak to sme dve. A niekedy to robím aj na oded, keď nemám čas variť.
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

babka - ježibabka Pozri príspevok
Tak to sme dve. A niekedy to robím aj na oded, keď nemám čas variť.

hmmmm,ja aj na tu veceru raz za uhorsky rok jedine pre seba.
lebo keby som toto ponukla mojmu muzovi,vyhodil by ma asi von balkonom...,on neznasa neoriginalne kombinacie.on je schopny radsej o polnoci cosi varit,ako taketo nieco.
pritom je to fakt taaaak dobre.mnam.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

kasu z mlieka a ovsenych vlociek, maslo, lekvar, kakao, pohar nektarinkovice, bylinkovy caj
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať