Zavrieť

Porady

Pokladničné doklady, ktoré strácajú farbu

Prosím Vás, čo robíte s pokladničnými dokladmi, ktoré strácajú farbu (faxový papier, alebo slabá tlač z pokladnice). Šéf mi priniesol pár dokladov za minulý mesiac, na ktorých sotva vidieť základ dane, daň a všetky ostatné náležitosti, ktoré má pokladničný doklad obsahovať.

Ďakujem
Naposledy upravil Dav : 06.12.09 at 13:00
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Ja osobne si ich prefotím a to tak, že pridám farbu na kopírke a takto sú ešte čitateľné. Potom pripnem originál ku fotokópii a následne zaúčtujem.

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Robím tak isto,ale ešte cez kópiu a originál dám svoj podpis.Niečo sa mi marí,že DÚ vydal k tomu akýsi predpis alebo usmernenie.

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    ivana184 Pozri príspevok
    Prosím Vás, čo robíte s pokladničnými dokladmi, ktoré strácajú farbu (faxový papier, alebo slabá tlač z pokladnice). Šéf mi priniesol pár dokladov za minulý mesiac, na ktorých sotva vidieť základ dane, daň a všetky ostatné náležitosti, ktoré má pokladničný doklad obsahovať.

    Ďakujem
    Ja ich tiež kopírujem. Skús si na ten blok, ktorý kopíruješ priložiť ešte čistý biely hárok papiera + pridať farbu na kopírke a malo by to byť lepšie viditeľné

    http://www.porada.sk/t20503-kopirujete-si-bloky.html

    amoo je offline (nepripojený) amoo

    amoo
    Napriek tomu ze je to stara tema... robil som poriadok za stare roky a niektore pokl.dokl. su uplne biele, naozaj tam nic neje, akurat moj podpis a zozadu presvita pečiatka, nastastie mam ich v PC zoskenovane a tak postupne v pgm ACD este upravim kontrast, gama... a zacinam ich tlacit.
    Uzna mi danovak takyto biely pruzok papiera z pripojenou fotokopiou??

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    amoo Pozri príspevok
    Napriek tomu ze je to stara tema... robil som poriadok za stare roky a niektore pokl.dokl. su uplne biele, naozaj tam nic neje, akurat moj podpis a zozadu presvita pečiatka, nastastie mam ich v PC zoskenovane a tak postupne v pgm ACD este upravim kontrast, gama... a zacinam ich tlacit.
    Uzna mi danovak takyto biely pruzok papiera z pripojenou fotokopiou??
    Tu je vyjadrenie DRSR : http://www.porada.sk/345400-post10.html
    zdroj: http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...ia=1#7_0_1QO2D

    Pokladničné doklady, ktoré strácajú farbu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.