Zavrieť

Porady

Stravné lístky a fakturácia

Prosím o radu ohľadne dstravy pre jedného zamestnanca, ktorý chodí na obedy do reštaurácie a na konci mesiaca nám ako firme táto reštaurácia vyfaktúruje tieto jedlá. Hodnota jedla je v priemere za jeden mesiac 55,- Sk bez DPH a v druhom mesiaci 62,-- Sk bez DPH, čiže každý mesiac je to rôzne. Samozrejme, že DPH si uplatním na vstupe a taktiež keď účtujem zamestnancovi za stravu tak mi uhradí 45% z hodnoty jedla + DPH. Je to správne alebo musí byť hodnota jedla rovnaká????
Dúfam, že som to napísala zrozumiteľne. Prečítala som si rôzne príspevky, ale na tento prípad som odpoveď nenašla. Prosím poraďte, zajtra je posledný deň na zaslanie DPH.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Pre výpočet DPH vstupuje cena,ktorú má zaplatiť zamestnanec za stravné,napr.cena jedla 55,-
    55%-30,25
    45%-24,75
    -prísp.z SF-2,-
    k úhrade 22,75,-
    zamest.úhrada 22,75,-z toho 19,11 ZD a DPH 19%-3,63,-

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    ivetkavrb Pozri príspevok
    Prosím o radu ohľadne dstravy pre jedného zamestnanca, ktorý chodí na obedy do reštaurácie a na konci mesiaca nám ako firme táto reštaurácia vyfaktúruje tieto jedlá. Hodnota jedla je v priemere za jeden mesiac 55,- Sk bez DPH a v druhom mesiaci 62,-- Sk bez DPH, čiže každý mesiac je to rôzne. Samozrejme, že DPH si uplatním na vstupe a taktiež keď účtujem zamestnancovi za stravu tak mi uhradí 45% z hodnoty jedla + DPH. Je to správne alebo musí byť hodnota jedla rovnaká????
    Dúfam, že som to napísala zrozumiteľne. Prečítala som si rôzne príspevky, ale na tento prípad som odpoveď nenašla. Prosím poraďte, zajtra je posledný deň na zaslanie DPH.
    Upravila by som si to v smernici... Napr. tak, že by som dala pevnú čiastku ako náklad zamestnávateľa, t.j. 48,95 Sk, teda maximum z 89,-- Sk, tiež pevnú čiastku ako príspevok zo SF, t.j. 1,05 Sk a pohyblivú čiastku (rozdiel) by doplácali zamestnanci...

    Stravné lístky a fakturácia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.